Meduno 13.2-17.2.2008

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Meduno 13.2-17.2.2008

Príspevok od užívateľa Norbert »

Dalsie planovane Meduno. Zatial sme dvaja z Kosic Noro+Marian a cela kopa ludi z CR.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

ved tam este vsetky ftaky pomrznu, to je o zdravie. vo februari, zaciatkom ide jedna z posledných zimných studených vln. myslis ze to vyjde?

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Tento tyzden som v Nemecku blizko Mnichova. Je tu krasne teplo a fantasticky funguje termika. 4/8 kumulov, fuka premenlivy vietor....Preco by sa nemalo dat lietat??? Okrem ineho som bol uz lietat vo februari na Lijaku a pekne som si polietal a nezamrzol som. Treba si uvedomit, ze tam je pocasie posunute o mesiac dopredu. Teda ako keby u nas bol marec. A to uz bezne lietame...

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

daj spravu nasledujuce dni lebo sa ma ochladit a som zvedavý ako to zafunguje.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Dneska v noci prsalo, ale o 8:30 uz neprsi a ukazuje sa slnko.
Nie je tak teplo, asi 7 az 8 st., fuka J 3 az 4 m/s.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

V noci sa vyjasnilo a teplota okolo nuly. Od rana vsak svieti slnko a uz teraz je krasne teplo a fuka J-JV 2-3 m\s.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Aj dneska 24.1. je od rana krasne teplo. Na slnku 15st. a fuka sjaby J. Alpy su na dohlad...
Takze ako je to s tym lietanim v januari a vo februari... 8)

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Norberto, je to dobré, včera snežilo aj svietilo slnko, vonku je nula až minus, postupne sa bude oteplovat, cez víkend bude silný vietor. čiže záverom v medune si pekne polietame len neviem kedy.
Ja by som šiel ale až výkendy v marci lebo praca a ine akcie nedovolia. Mne sa javý dobra variananta výkend pred velkou nocou a vo velkonocny piatok sa vrátit. dve muchy jednou ranou.

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Co tak ist tam cez velku noc.. dovolenka iba vo stvrtok.. a v pondelok si upletieme korbac (z polamanych trapeziek :D ) vysibeme talianky a pojdeme dom.. Zenam by to urcite nevadilo.. tie budu cele rady, ze im na velku noc dame pokoj. Len aby pocasie posluchalo zrovna vtedy..

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

na velku no ja nejdem. ani nemozem a chcem byt doma a tak preto by som volil radsej tyzden skor. na dovolenku sa vykasli dva dni hore dole.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Mne do planovaneho terminu prisla dalsia sluzobka do Nemecka a uz sa neda posunut. Tak neviem...Ja by som najradsej na Velku noc, ale ak by sme sa nazbierali inokedy tak nie je problem z mojej strany. V tom marci by sme vsak uz mohli skusit aj to Rumunsko.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

tak podme hned po VN, rumunsko je nepreskumane, tam preba ist za stabilnejsieho pocasia hlavne kvoli nocovaniu vonku a podobne

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Aj dneska v posledny den mojej sluzobnej cesty je letove pocasie v Mnichove. V noci presiel front a teraz su na oblohe 3/8 oblacnosti evidnetne termickeho povodu a stale je celkom teplo

Co sa tyka terminu, preco to chces Jaro za kazdu cenu posunut po VN? Po VN sa da uz aj u nas lietat a ja by som sa rad rozlietal este predtym., kym termika nie je velmi ostra, pretoze len co som sa trocha rozlietal s novym kridlom, prisla zima.

Mohli by sme uz dat dokopy nejaky plan. Co keby sme zalozili novu temu a kazdy napise kedy by chcel ist a kedy moze ist nejak to poskladame... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

noro, kedze nam 16.2. nevychydza budeme mat aspon cechov ako zalet situacie, ak nebude pocasie, aj tak sa stretneme o tyzden dva pozdejsie.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

No Cechov sme tam uz mali a podla Cejenovych slov ustredoval 4,7m stupak. Tak co, kedy pojdeme???
Teraz prisla zima ale po nej by sme mohli vyrazit...

Napísať odpoveď