Meduno 13.2-17.2.2008

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Noto, ja ITA vidim na začiatok marca, určite nie na veku noc. A začiatkom marca by som siel do ROM. Aj ked mozno koncom tyzdna ITA uplne zrusim kvoli praci. V kazdom pripade, zacnime nejako organizovat. Termin plus nahradny stredu vecer tam a v nedelu vecer spat. Nejaky rozpočet na cestu. obsadenie, ako so sofermi, co budeme piť a tak.
1. 6-9. možno už 5. ak bude pagoda
2. o týzden neskor
3. hned po velkej noci

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Chce sa pridat aj Peto Fruhwald.
Ja osobne nie som viazany na termin. Ale zena by bola rada keby som bol doma na VN.
Chcelo by sa to dohodnut po telefone popr. nejaku conference call cez skype.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Neviem co sa deje s Romaniou 2008, ale kedze velmi neverim, ze sa to uskutocni zacinam organizovat Meduno.
1. termin odchod 5.3. poobede a prichod 10.3. nad ranom.
Z KE sme 2 - Norbert a Marian (sidewinder)
a z BA tak isto 2 - Peto F. a este jeden (upresnim potom)

Jedno miesto v aute mam este volne.
Termin sme zvolili preto, ze Velka noc je pre 1/2 clenov vypravi neprijatelna.

Cestu este naplanujem, ale taky odhad pred odhadom 950km tam z toho min. 700 po dialnici; 10h cesta

Spanie v stane.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Romania bude ale v aprili, terz nemam cas na obe akcie.
Ja sa Ita v tomto termine zriekam zo zdravotných dôvodov a tiez kvoli pracovnym zalezitostiam. Ak sa daco priaznive udeje budem reagovat. mozno vymyslim termin namiesto Rom08. ak bude počko po velkej noci, mozno tesne pred kokavou.

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indian »

Mozno by som sa rad pridal aj ja, ak by bolo miesto ci do ita alebo do rumunska to je jedno ale som z BN tak do ita to mam asi praktickejsie, ale este by som musel stihnut dotedy nieco polietat na novom kridle, inak som neni terminom vobec obmedzeny len aby sa dalo lietat. Ako to asi vychadza financne na osobu(cesta, polpatky, prip. stanovanie atd.) a co vsetko treba mat vopred vybavene, pytam sa, bo do zahranicia by som siel lietat prvy krat.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ked som pocital naklady pre 2 ludi s mojou Fabiou na LPG, tak mi to vyslo cca 3000 SKK na hlavu na benzin+LPG+dialnicne poplatky. 400SKK poistenie. Pokial viem tak spanie za par Eur. To by vedel Jaro povedat.

V stredu poobede smer BA, tam prespime u Peta a skoro rano vyrazame do Meduna. Cestou spat ideme priamo cez Madarsko.

Skus sa dohodnut s Petom. Este nema istu 2. spolupilota.
Ak by to neslo este to stale mozme naplanovast inak. V najhorsom pojdem Xantiou a nalozim Ta.
3 osoby v Xantii by mali podobne vydaje ako 2 vo Fabii.

Ak nevyjde pocasie na 6.3. az 9.3. posuva sa akcia na dalsi vikend 13.3.-16.3. s odjazdom 12.3. poobede.

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indian »

OK , cena ok.- ratal som tak do 4000skk, takze to vyjde, a co sa tyka datumu tak mne je to v podstate jedno lebo na skole mam volno kedy chcem a kolko chcem bez akychkolvek problemov takze to sa viem prisposobit.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Uz tyzden sledujem predpovede na accuweather.com a aj ked viem, ze dlhodoba predpoved je na hovno, stale hlasia na termin 6.3.-9.3. dazd a dazd dazd... :?

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Predpoved sa zacina lepsit... :D

To indian: Ak naozaj chces ist, tak sa musime dohodnut ako to zorganizujeme. Najschodnejsia varianta je, ze Ta vezmeme z Banoviec. Isli by sme hornou cestou. Z Trencina je to zachadzka 20 km tam a 20 spet. Potom u Peta by si si presadol do jeho auta a isli by sme 2 autami.
Otazka ostava co cestou naspet. Na tom sa este musime dohodnut, pretoze ked Teba vylozime tak mi to mame este 350km domov. Najlepsie by bolo keby si mal nejaky odvoz v nedelu v noci z BA aby sme my 2 z Kosic mohli ist domov priamo a nie uz cez BA.
Vies si to zorganizovat???

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Ita

Príspevok od užívateľa Indian »

to by sa dalo v pohode (i ked by mozno bolo lepsie nejako tu cestu spet vymyslet), inak by som sa vedel do TN dostat autom aj s kridlom, a koko dni sa ma byt celkovo v Ita(myslim letovych)? ja by som siel, a este otazka nevadi ked nemam este vybaveny TP na kridlo? chcem to poslat Gregvy tento vikend, nemal mi to kto zatial potvrdit.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Takze predpoved sa este zlepsila tuk, tuk, tuk :D

Letove dni su 3 plne , to je stvrtok, piatok a sobota a v nedelu skrateny den, aby sme mohli skoro poobede vyrazit naspet.

Uplne najlepsie by bolo keby si sa k Petovi Fruhwaldovi dostal vlastnym autom. Nemas to k nemu daleko. Tam by si ho nechal.

Sli by sme potom 2 autami a zvozy by sa dali v pohode zorganizovat.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Posunute na termin 13.3.-16.3. kvoli pocasiu.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Z Kosic ideme 2. v Banovciach naberame Indiana a ideme do BA, kde prespime u Peta Fruhwalda. Z BA ideme 7 ludi na 2 autach, tkaze nakoniec celkom velka vyprava. Samozrejme konecne rozhodnutie v utorok.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Ak sa mi vydaria veci v praci asi by som sa v stredu poobede pridal. bolo by este miesto? ma sa od zapadu rozsirit TV ale co ak bude SZ prudenie, nemas nejaky detailny link na medunovske počko?

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Tak daleko dopredu mam len:

nechce brat cely odkaz:
http://www.accuweather.com/world-foreca ... A&metric=1

potom blizsie pred terminom:
http://czech.wunderground.com/global/st ... .html?MR=1

a na

http://ows.public.sembach.af.mil/index. ... y&loc=liyw
a este

http://85.214.49.20/wz/pics/semb72.gif
http://85.214.49.20/wz/pics/semb96.gif
http://85.214.49.20/wz/pics/semb120.gif


Inak Cesi tam boli v tej silnej SV situacii pred 3 tyzdnami a podla ich slov im stale fukalo 5-8 priamo na svah, kludne siroke stupaky do 5m/s, len zima. Ale kto to vydrzal, lietal...

Bol by som rad, keby si siel, lebo najskusenejsi tam budeme ja s Petom, ale do mojho auta uz nevojdes a z BA idu v Berlingu styria z vozikom, takze su tiez plny. Jedine ze by sme to nejak poprehadzovali alebo isli 3 autami. Skus nieco vymysliet.

Napísať odpoveď