Majstrovstva sveta Monte Cucco 2011

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Majstrovstva sveta Monte Cucco 2011

Príspevok od užívateľa pegas »

A teraz sa vždi do kože Austrálčana, alebo Američana, ktorý cestuje pol sveta na to, aby niekde v Európe mokol celý týždeň.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Majstrovstva sveta Monte Cucco 2011

Príspevok od užívateľa jaro »

Ivan, ležiaci na plaži som sledoval každý deň na kopcoch vývoje a tiež sa mi to nepáčilo. Jeden den som mal tiež v campe taku burku že my triaslo aj stenami stanu. Povodne som chcel aj zatočiť na juh ale rodinná atmoška a vývoj mrakov urobili svoje. Cestoval som tam cez par kopcov a dufam že si tam ešte zalietam. je tam naozaj pekne.
Z tych blbých reči si nič nerob, za podmienok v akých reprezentuješ si aj tak "NÁŠ frajer". Nech ťa tešia pozitivne činy a nie negativne poddžuby a kometátre.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Majstrovstva sveta Monte Cucco 2011

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Cucco
http://www.youtube.com/watch?v=esaV4K_aeiA&NR=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Majstrovstva sveta Monte Cucco 2011

Príspevok od užívateľa Norbert »

Aj na oz reporte sa teraz bavia ze sa zrusili dni ked sa dalo lietat len bol silny vietor alebo turbulencia na jednej strane startu.
Nerozumiem tomu ved organizatori musia poznat ten kopec a vedia za napr. startovat pri 15m vetre je z juzneho startu bezpecne a nikde inde tolko nefuka. Ved start je v dyze.
Ivan o kolko letovych dni ste takto prisli?

Napísať odpoveď