Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

Obrázok

Ahojte. V mene celého nášho organizačného výboru Vás všetkých srdečne pozývam na Pohár Podbrezovej, ktorý sa uskutoční v dňoch 27-31.8.2014. Všetky informácie nájdete v priložených propozíciach. Bude aj Kralovka :).

Budeme potrebovať, aby s nami rogalistami išla na štart nejaká osoba, ktora je vyškolená pre prvú pomoc. Preto ak niekto o niekom viete, dajte prosím vedieť, lebo zatiaľ nikoho nemáme. Takisto zoberte vsetky fotky a filmy co mate, nech mame co premietat :). Registrácia je až vo švrtok ráno od 7.30 a aj raňajky. Obedové balíky dostanú len zaregistrovaní.

Jaro

Upozornenie !

Upozorňujeme Vás na povinnosť poistenia pre prípad zásahu Horskej služby , ktoré je na území Slovenska povinné pri pobyte v horách – organizátor vie toto poistenie pre Vás zabezpečiť – cena je 2,-€ /1 osoba / cela sutaz . V prípade , že máte záujem si toto dať organizátorom sprostredkovať , ste povinný si toto pri registrácií uhradiť a do 25.8.2014 poslať zoznam osôb pre ktoré poistenie požadujete (napriklad mne) , v zozname sa vyžaduje uviesť : meno , priezvisko , rodné číslo / dátum narodenia / adresa. Podmienky poistneho plnenia najdete na v nasledujucom zozname ako poslednu polozku.

Ti, ktori chcete prist skorej ( 27.08.), pripadne nebudete merat cestu z pod kralovky na hotel, vyplnte predregistraciu a zaslite to na:

Kód: Vybrať všetko

nociarova@zelpo.sk
POZVANKA

PROPOZICIE

UPOZORNENIA

REGISTRACNY LIST

Podmienky Poistneho Plnenia



Zoznam ziadosti pre ubytko (zelenou je rezervovane, modrou FIXNE OBJEDNANE, ostatne bude treba riesit individualne):

eduardo + manzelka + dieta do 2r. 27-31
sani+maznelka 28-31
Juraj 27-31
Sidewinder 27-31 //CANCELED
Laco 28-31
JaroS + manzelka 28-31
Pluco 29-30
MarianC 28-31
Fero+Gabika 28-31
Noro 28-31 //CANCELED
Gaspi 28-31
PavelkaA 27-30 --> mame vybavene chatky pri medvedici
PavelkaM 27-30 --> mame vybavene chatky pri medvedici

MulanNR 27-31 --> mame vybavene chatky pri medvedici
---------------------------------
MiroslavL 29-30
IvanT 29-30
MartinK 29-30
MarosV 29-30
DusanK so ziakmi (neurcito)
PaloC (tak isto ako fero)

Zoznam majitelov registr. Automobilov zo ZK SVK (uzavrete k 20.08.2014):

Kód: Vybrať všetko

JaroS - Caddy 
Noro - subaru
Sani
Fero - subaru
Pluco - ta DS znacka
Gaspi - subaru
DusanK - Sharan
CzonkaM - Peugeot
Juraj - daewoo
Pavelka
MilanNR
PaliC - Audi

V pripade, zeby sa niekomu neuslo ubytko:

http://www.chatalimba.com/sluzby/rezervacia-cennik/" onclick="window.open(this.href);return false; / 20 Eur / 2lozkova izba (10eur/os pri objednani izby)
http://www.ubytujsa.sk/penziony-slovens ... -faf-30671" onclick="window.open(this.href);return false; / 17e
http://www.ubytujsa.sk/penziony-slovens ... informacie" onclick="window.open(this.href);return false; / 15e
http://www.penzionbystrinka.sk/cennik" onclick="window.open(this.href);return false; / 20e
http://www.penzioneka.sk/index.php?id=cennik-ubytovania" onclick="window.open(this.href);return false; /12e /16e s ranajky
http://www.chatazinka.sk/rezervacia/" onclick="window.open(this.href);return false; /18e
http://www.ubytujsa.sk/ubytovanie-bystra-okres-brezno" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

Chcel by som Vas poprosit o to, ak mate nejake filmy, fotky, hocico co sa da premietat na stenu projektorom, doneste so sebou. Planujeme tak ako vlani vecerne prezentacie z historie lietania a sutazi :). Upozornujeme Vas, ze povolenie pre pristup do letoveho teenu automobilom je potrebne mat so sebou, pretoze bude ako nam uviedli - striktne kontrolovane lesnou strazou, ktorej sme nahlasili SPZ vasich vozidiel (vlani vdaka tomu dolapili nejakeho zlodeja, ktory sa medzi nas chcel udajne infiltrovat no nemal povolenie so sebou). Kto tak neurobi, riskuje tresny cin, alebo priestupok.

Co sa mi podarilo zistit, tak v cene ubytovania je polpenzia ako vzdy, na obed su prichystane obedove balicky. Planujeme navyse vyhlasit sutaz pre ziakov a pilotov kategorie A, aby mali sutaznu motivaciu aj oni. Registracia stvrtok rano, kto pride uz stredu na trening, musi si prist zobrat povolenku a vyplati sa vo stvrtok. Mal by som byvat na hoteli, takze Vam budem cely cas k dispozicii.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

Upozornujem na upozornenie v prvom prispevku co sa tyka poistenia ;). Deadline je 25.08.2014

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

Chalani, potrebujem , aby ste mi fixne potvrdili vase rezervacie ohladom ubytovania. Ide o to, ze je treba objednat izby a ak nepridete, budeme za vas musiet zaplatit z vlastneho vrecka. Minuly rok koli tomu anka doplacal par sto eur. Kto do zajtra obeda nepotvrdi napevno svoje ubytko, nebudeme mu moct objednat izbu. (potrebujem fixne datumy prosim)

Nezabudnite cim skorej predregistraciu poslat anke - bez nej nebudete moct lietat, vyliezt na kopec ak sa bude dat.

Po novom aladin slubuje pocko bez dazda vhodne na kralovku od stvrtku do nedele.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa jaro »

Ten formulár registrácie je elektronicky nepoužitelný. :mrgreen:
Nabudúce si to odskúšajte.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

AKa predregistracia???
Vzdy sme to robili na registracii vsetko naraz a teraz je z toho hokej.
Chefo napísal:Chalani, potrebujem , aby ste mi fixne potvrdili vase rezervacie ohladom ubytovania. Ide o to, ze je treba objednat izby a ak nepridete, budeme za vas musiet zaplatit z vlastneho vrecka. Minuly rok koli tomu anka doplacal par sto eur. Kto do zajtra obeda nepotvrdi napevno svoje ubytko, nebudeme mu moct objednat izbu. (potrebujem fixne datumy prosim)

Nezabudnite cim skorej predregistraciu poslat anke - bez nej nebudete moct lietat, vyliezt na kopec ak sa bude dat.

Po novom aladin slubuje pocko bez dazda vhodne na kralovku od stvrtku do nedele.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Chefo napis tu celi postup s vysvetlivkami kedy kam co treba hlasit.. lebo ja som tiez z toho celeho uplne zmeteny.. uz som sa stratil v tom.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

Pluco , mozes sa registrovat aj v den ked prides. Len to bude dlhsie trvat. Ta predregistracia je dobre pre tych, ktori nepridu do hotela ale rovno pod kralovku, kde im dame povolenku. CHapes?

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

igen
Chefo napísal:Pluco , mozes sa registrovat aj v den ked prides. Len to bude dlhsie trvat. Ta predregistracia je dobre pre tych, ktori nepridu do hotela ale rovno pod kralovku, kde im dame povolenku. CHapes?

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

Nieste jedini, kto sa v tom stratil :D. Ide o to, ze vsade kde idete na sutaz je predregistracia a da sa len do urciteho datumu registrovat. U nas sme sa snazili urobit taku vinimku, ako vzdy, ze sa bude registrovat dopredu, nahlasia sa SPZ dopredu, ubytko a zbytok co sa este bude chciet zucastnit sa potom doubytuje a pomesti do aut.
Realita bola taka ze: SPZ mi nahlasili 4 ludia = fail. Ubytko bolo ako tak, stastie, ze mam na vas telefony. Poistenie sa vacsina ludi prihlasila par hodin po deadline. :)

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

No chlapci: Zajtra (stredu vecer) kto ma nahlasene ubytko, ubytuju Vas do 22.00. Prosim dodrzat cas. Budem tam uz vykladat techniku, tak sa stretneme. Registracia potom rano podla porpozicii.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa eduardo »

JAro, madari sa ma este pytaju, ze ci je mozne prist vo stvrtok rovno na kopec, odlietat disciplinu a v piatok rano pri registracii odovzdat tracklog. LEbo vo stvrtok vecer, ak by chcel odovzdat GPS, ale este nieje registrovany a teda nema priradene startovne cislo, ako to chcete urobit? Problem je, ze ani propozicie, ani formular ste neurobili v anglictine. PRUSER jak traky. Uz sa ma pytali ci u nas nikto neovlada aspon jeden svetovy jazyk, lebo som im posielal iba po slovensky...

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa juraj »

Edo, asi to nie je sutaz 2. kategorie a teda sa anglictina nevyzaduje. Ibaze by si bol schopny v buducnosti tie propozicie prelozit do ineho svetoveho jazyka - madarciny :D

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa Chefo »

Edo, mame moznost len predregistracie a formular nemame v inom jazyku. Aj ma to napadlo, ale netusil som, ze niekto kto pride niekolko stovak kilakov na aute bude mat problem prejst este 40 navyse. Ak sa ti chce, skus im ten formular prelozit do madarciny, lebo ja madarsky naozaj neviem. Dokonca aj nadavat by som vedel len s problemami :).

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Pohár Podbrezovej 2014 - 25. ročník

Príspevok od užívateľa eduardo »

Juraj, ked organizujem sutaz so zahranicnou ucastou, tak prelozim propozicie aspon do anglictiny, ak uz niesom schopny do vsetkych jazykov pozvanych krajin... Alebo ti poliaci, madari a Lotysi ktory sa podla organizatorov maju zucastnit sutaze, musia vediet po slovensky? Od zaciatku ako som preposlal oficialny plagat s propoziciami sutaze, mi neustale chodia otazky od madarskych pilotov. Ako je mozne ze niesu informovany???!!! Mas pravdu, nieje to sutaz FAI 2. Ale je to medzinarodna sutaz! A preto si myslim, ze by bolo vhodne vydat propozicie sutaze aspon v jednom, inom jazyku, ako je jazyk usporiadatela. Oprav ma, ak by som bol uplne mimo.
Naposledy upravil/-a eduardo v St Aug 27, 2014 12:03 am, upravené celkom 1 krát.

Napísať odpoveď