Podbrezova Cup 2016

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa sidewinder »

V prvom prispevku propozcie, aj pdf verzia na konci prispevku pred zoznamom.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa jaro »

Chlapci, pošlite mi registračný formulár a tiež info o požiadavke bývania chata Limba Bystrá.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Zajtra mame posledny den Pohara podbrezovej 2016. ulohy, vysledky fotky mozte sledovat na
https://airtribune.com/ppc2016/

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa jaro »

Takže nejaké resumé:
Keď som volil dátum súťaže netušil som, že nám vcelku takto vyjde počasie. Podstatné je že nepršalo a nesnežilo. Vzduch bol ale hodne suchý, to SV prúdenie je už také, ale prejavilo sa to veľmi dobre, lebo dni aj v počasí aj vo výkonoch gradovali.
Tasky sme konzultovali a s prispením Ivana a Fera, a dobre sme to trafili. Využili sme nižšie kopce hrebeňa NT pri dostupoch do 2000 m.
Mňa teší zahraničná účasť, AUS a JPN, všetci zvonku sa čudovali, PL aj kd v malom počte, štandartne MR, Zoly bol frajer so svojími výkonmi. Chýbali Česi ale Lenka druhá žena českej ekypy (prvá je Broňa) sa sa svojim výkonom krásne ukázala.
Ferdinand nám to ukázal tak ako sa patrí, povedal by som že sme šili počasie na jeho trpezlivosť a dôslednosť. Je to pre nás všetkých dobrá škola.
Za mňa osobne, sobotňajší "the best" task, neveril som že to uletíme. A preto ma aj mrzí že som skončil na poslednom WP. Zase sa mi potvrdilo že občas je výhrou aj vrátenie sa. Dačo som aj polámal, ale veľa som sa naučil aj tým že sme mali v kuse 5 letov, 5 štartov a 5 pristáti. To svoje urobí a potom tie debaty kto a ako, mne to veľmi pomohlo.
Takže ak pôjdeme do súťaže na rok určite to chce urobiť FAI2. Určite to ale chce pár peňazí pre organizáciu, pár ľudí pre zabezpečenie logistiky súťaže. Dvaja ľudia vedie pripraviť súťaž do dátumu začiatku, ale počas súťaže je toho už podstatne viac. Ja vidím potrebu organizovania dopravy na naše kopce v prípade došlých jednotlivcov. Toto treba domyslieť a pripraviť sa na to.
A hlavné čo som chcel povedať. Registrácia na Airtribune je genialne jednoduchá. My ale cez LAA máme tak zložitú registráciu a povinnosť papierovania že mať 60 ľudí v súťaži, to by som sa odpicol pri vypisovaní papierov. Musíme to na valnej hromade zjednodušiť. Web nám poskytuje neskutočne silný marketingový nástroj na propagáciu a je škoda že to veľa chalanov berie na ľahkú váhu. Je to krásne sledovať aj teraz offline ako to všetko bolo.
Chlapci venujte tomuto pozornosť v budúcnosti.
Letu zdar a blahoželanie Majstrovi republiky za rok 2016 Ferdinandovi Niznerovi :) :) :)

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa Rebro »

Bolo to napinave sledovat vsetko online. Gratulujem vitazom a vsetkym zucastnenym.
A podakoval by som specialne Jarkovi, ze sa ujal organizacie. Dufam, ze buduci rocnik budete moct so mnou pocitat ;)
Monotrike

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa Laco »

Ja len doložím, (s ohľadom na geniálnu vlastnosť ľudského mozgu to dobré si pamätať a to zlé zabúdať) že to bola úplne perfektná akcia.
Aby som nehovoril v inotajoch, tak dokonalosť zatienilo iba ubytovanie s "polpenziou".
Opäť bolo vidieť, že takéto akcie sú vhodné pre všetkých rogalistov naprieč celým výkonostným spektrom. (Dobre, pre ZK-1 to nebolo.) Na svoje si prišli aj "atlasisti", aj ako predo mnou spomenul viacemajster slovenska, tak aj takí borci.
A čo je úplne nádherné, tak aj taký nesúťažný pilot ako som ja, som sa nakoniec urputne zapojil do súťaženia vo svojej subkategórii. :lol:
Teda takéto rogalistické vianoce je naozaj na škodu odignorovať. To by teda malo byť také premostenie k tomu, čo cítim ako poďakovanie organizátorom. Predpokladám, že nikto z nich nečakal "puketu", ale "nešpekulatívna" účasť by bola vhodným poďakovaním.

Pre neznalých : http://www.mojslovnik.sk/slovo/puketa

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Toto bola dovolenka snov. Teraz (po sutaži) si len uvedomujem ako bolo. Aj vzhladom na to že som nelietal tak mám na event len dobre spomienky. Airtribune super vec ktora sa osvedcila v našom zapadniarskom tíme lebo zvozár mal prehlad o pilotoch kde su. A to nehovorim o ludoch ktory nas sledovali online doma na nete.
Dakujem organizatorom ešte raz. Okey ubytoko a penzia a veci okolo toho neriešim lebo ..... lebo preto :-)
Dúfam že sa stretneme minimalne v takejto mega zostave :-)
P.s chefo chystaj sa :-)
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa jaro »

V súčasnosti sú na airtribune nejaké zmätky lebo som sa tam nenašiel a podobne. Zisťujeme prečo, čo sa udialo.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa sidewinder »

KOnecne som si spomenul ze ma uploadnut foto a video z podbrezovej..
dam tu postupne kazdy den. a napisem odkedy dokedy bude a ke su tie zipka velke..

prvy den Kokava: 2016.08.24.zip [2,04 GB] - vymazane zo servra
druhy den Kralova hola: 2016.08.25.zip [1,8 GB] - vymazane zo servra
treti den Kralova hola: 2016.08.26.zip [3,7 GB] - download do 06.11.2016 23:00
stvrty den Kralova hola: 2016.08.27.zip [1,7 GB] - download do 06.11.2016 23:00
piaty den Kralova hola: 2016.08.28.zip [1,9 GB] - download do 06.11.2016 23:00

Majo

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa eduardo »

Majo potomTa este poprosim prve dva dni ak sa bude dat, daj znova, lebo som mal Low Disk Space a nestiahlo mi vsetko. Dak.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Edo nahodil som 24 a 25 ..
teraz su tam 24,25,27 dni..
ked budes mat stiahnute napis.. vymazem to ..
ostatny nato nereagovali takze asik kaslu nato :mrgreen:
Este by som poprosil chlapcov NR a BA - ak nahodou toto sleduju.. Raz tusim miro robil take pekne video z podbrezovej 2014..
CI by si nenasli cas a nezbuchali nejake jedno dve promo video z tychto fotiek a videi.. ktore by sme mohli pouzivat ako reklamne pri organizacii PB cup-u na dalsie roky..na airtribune a podobne.. ?? dalo by sa ?? poprosim aspon reakciu ci ano, alebo nie alebo co..
ja by som sa s tym skusil pohrat cez sviatky, ale moje kameramanske a strihatske zrucnosti konverguju k nule a niekto skuseny to ma rychlo a dobre.. preto pytam :)
A ako hovori juraj: slovenske zavesne lietanie vam to nikdy nezabudne..

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Ja mám v pláne nieco zostrihať. Premýšlam nad tým už od PB. Tak ak sa mi niečo podarý načo sa bude dať pozrieť tak to tu budes urcite mať :wink:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa eduardo »

Majo mam vsetko, mozes vymazat. DAKUJEM

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Podbrezova Cup 2016

Príspevok od užívateľa Rebro »

BA vsetko sleduje.... :)
Pojdem na poradu s nasim marketingovym oddelenim a nieco dame dokopy. Ako som pozreal, tak sme tento rok zabudli zostrihat i Prestnost pristatia...Zima bude dlha a kruta, tak ked dostrikujeme salya ciapky, vrhneme sa i na strih videi.
Monotrike

Napísať odpoveď