Pohár Nízkych tatier 2020 - FAI2

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Nízkych tatier 2020 - FAI2

Príspevok od užívateľa sidewinder »

peterpavlik napísal:
Ne Aug 09, 2020 2:59 am
Ja idem s mojou škodou fóbiou....
Peto, nebude lepsie ked dojdeme po teba? Chces tahat sam auto?
Lebo by sme sli so mnou dve rogala 4 ludia.. no problem.
Co ty nato?
A druhe auto z ke by bol laco robo a brano..

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Nízkych tatier 2020 - FAI2

Príspevok od užívateľa jaro »

Dôležité informácie o spoločnom lietaní v priebehu týždňa v Nízkych Tatrách dáme v strdu na briefingu. Nezabudnite si vyriešiť poistky na hory.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Pohár Nízkych tatier 2020 - FAI2

Príspevok od užívateľa eduardo »

Tak nelietajúci kapitán ide na súťaž aby zistil že družstvo ostalo doma?!?! Som zlamaný a smutný. :(

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Nízkych tatier 2020 - FAI2

Príspevok od užívateľa sidewinder »


Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Pohár Nízkych tatier 2020 - FAI2

Príspevok od užívateľa eduardo »

Predbehol som Martina ... :lol: :lol: :lol: ... skoro som odpadol. Úžasná súťaž, úžasná atmosféra, úžasný ľudia, prekrásna Kráľová Hoľa, nezabudnuteľné lietanie, zážitky. Napriek skromnej účasti (SVK / CZ = 5 :8) to boli nádherne strávené 3 dni. Aj keď som to vôbec nemal v pláne (prefíkane ma do toho dotlačili) vo štvrtok som si polietal na Delte a vychutnával si pohľad na vrchné plachty súťažného poľa.
A čo je najdôležitejšie s jedlom sa mi vrátila aj chuť ...alebo je to iba popreteková eufória? Každopádne si to rád zopakujem. :wink:
Jaro, Marian ďakujem.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Nízkych tatier 2020 - FAI2

Príspevok od užívateľa jaro »

Priatelia, ďakujem za účasť na našom letnom stretnutí, lebo ako viete súťaže boli zrušené na základe akejsi novej vyhlášky o ktorej nič nevieme. Verím že náš predseda a prezident nám čoskoro dajú presnejšie informácie a cca 40 ročné fungovanie Asociácie nebude zbytočné. Preto buďte bdelý a nedajte si ťahať medové motúzi popod nosy. Bránme si svoju identitu.
Teda aj napriek skromnej účasti sme odleteli dve pekné úlohy. Aj počasie nás poskúšalo, vo vzduchu bolo živo a zažil som aj ja, "úniky" spod mrakov kategórie zážitok desaťročia. Kus ma mrzí že nebolo viacej južnej situácie, kedy je väčšia šanca pre polietanie všetkých pilotov.
S úradmi, ochranármi, sme normalne komunikovali, priestory boli štandartné bez extra obmedzení a narušení. Na Bučniku sícer mohli aspoň raz pozametať schody ale kvalita čapovaného piva to vyvážila.
Do budúcna ..., na rok vlastne 35. ročník.
Zlatá rybka je zatial nepredaná ale okolité lúky budú stále skvelý cieľ pre tasky na doline. Hore pod lesom už funguje veľký hotel, hádam do roka bude aj viac vybavený aj viac vyvoňaný, po tých rokoch zatvorenia.
Musíme vyriešiť Podkonické pleše lebo dole sa teraz dá pristávať len na Z situáciu. Je tam veľa kukurice a ostatné lúčky sú krkaháje.
V prípade že tento rok je extrémny počasím aj koronou tak budúci rok nemôže byť iný ako excelentný. Verím že aj účasťou domácich pilotov.
Ďakujem Sabine a Edovi, urobili ste množstvo výborných doplnkov v organizácii akcie.
Do videnia o rok, v podobnom termíne, podobnom kolektíve, na tom istom kopci, Kráľová hoľa.

Napísať odpoveď