Material z Nemecka - FINSTERWALDER

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Material z Nemecka - FINSTERWALDER

Príspevok od užívateľa matoZA »

Nazdar, v pondelok idem do Mnichova a stavim sa aj v ROGALISTICKOM obchodiku (bez srandy.. vazne take nieco existuje!!!). Ak by ste nieco odtial chceli dajte vediet, doveziem. Katalog je tu.. http://finsterwalder-charly.de/shop_eng/index.html" onclick="window.open(this.href);return false; alebo skuste cez http://finsterwalder-charly.de/" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Darujem bednicku jablk z mojej zahrady. Teda mam dve zvysne. Tento rok je straaasne vela jablk. Mozem priniest zajtra do klubu. Kto by mal zaujem nech sa mi ozve.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

matoZA napísal:...Ak by ste nieco odtial chceli dajte vediet, doveziem.
Výborne, zober mi prosím ťa jeden popruh na úväz - ten najdlhší čo má (70cm, okolo 200,- Sk). Volá sa to:
Tubular band for pilot hang-in (je to tá jednoduchá čierna slučka)

Keď som naposledy menil úväz, nikde som nezohnal pevnostný popruh so šírkou 25mm (musel som použiť 20mm a nie je to ono).

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Mnichov

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Ahoj Mato
potreboval by som (ale v katalogu nenasiel) zopar cca 5ks koncoviek na vzpiry Willswing. Pripajam fotku. Ak by ta to nezatazilo tak mi kup.
Robo Murin

Obrázok

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

pegas napísal:
matoZA napísal:...Ak by ste nieco odtial chceli dajte vediet, doveziem.
Výborne, zober mi prosím ťa jeden popruh na úväz - ten najdlhší čo má (70cm, okolo 200,- Sk). Volá sa to:
Tubular band for pilot hang-in (je to tá jednoduchá čierna slučka)

Keď som naposledy menil úväz, nikde som nezohnal pevnostný popruh so šírkou 25mm (musel som použiť 20mm a nie je to ono).
Ahoj Mato, prosim, ked uz tam budes, zober aj mne to iste co petovi, 2x.
Potom este tu koncovku na spiru na funfex (tu co ide vonku, s koncom do "V"), cervenu.
Este sa mi prosim opytaj, co stoji koncova spira na funfex, ta s takou pruzinkou vnutri (lava, cervene konce) Kebyze stala 100Sk, tak mi ju tiez zober, ked stoji viac, tak si dam dokopy tu co mam :lol:

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

Ahoj Mato, a ja zas by som potreboval z ich katalogu trapezku na
Seedwings Merlin 148, AF , P ,1653mm, 0,83

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

a Mato, este k tym popruhom na uvaz, keby sa dalo vybrat, tak nech su cierne. Urcite aj gaspi chce take... :roll:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

to Mato: Našiel som tam samolepiaci dakron, mne svetla farba vyhovuje. Myslím že aj iný by niečo take otrebovali, skus to nejako spočítať a zober potrebné centimetre. Ja by som chcel 15-20 cm pri tej širke 95.

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indian »

Cav Mato ak by sa ti dalo kupit, tak ja by som tiez potreboval traperzku na Seedwigs Merlin 158, rovnaka ako pre Misa. Dik. myslim ze sa tam da kupit rovno kus 1,80m za 48e,nenavrtana,neodpilena, len ci je to rovnaky profil,
AEROFOIL profile
(Inner diameter 22mm)
width 26mm, depth 49,5mm
Up to 1,80m silver
48,00

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Laco napísal:Ahoj Mato, prosim, ked uz tam budes, zober aj mne to iste co petovi, 2x.
Potom este tu koncovku na spiru na funfex (tu co ide vonku, s koncom do "V"), cervenu.
Este sa mi prosim opytaj, co stoji koncova spira na funfex, ta s takou pruzinkou vnutri (lava, cervene konce) Kebyze stala 100Sk, tak mi ju tiez zober, ked stoji viac, tak si dam dokopy tu co mam :lol:
Laco ta koncovka je v poho, stoji to okolo 50SK tusim. Ta koncova vzperka s pruzinou, kedze ma na oboch koncoch tie Vckove koncovky, bude rozhodne drahsia ako 100SK, netusim kolko ale odhadujem minimalne 10EUR. Opytam sa a dam vedeit a tie zavesy vam vezmem, takze dokopy 3x ano?

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Miso_G napísal:Ahoj Mato, a ja zas by som potreboval z ich katalogu trapezku na
Seedwings Merlin 148, AF , P ,1653mm, 0,83
Indian napísal:Cav Mato ak by sa ti dalo kupit, tak ja by som tiez potreboval traperzku na Seedwigs Merlin 158, rovnaka ako pre Misa. Dik. myslim ze sa tam da kupit rovno kus 1,80m za 48e,nenavrtana,neodpilena, len ci je to rovnaky profil,
AEROFOIL profile
(Inner diameter 22mm)
width 26mm, depth 49,5mm
Up to 1,80m silver
48,00
Miso_G jasne, s cenou si sa snad oboznamil :)

Indian, ty ale chces neupravenu dlhu trapezku, spravne? Miso_G chce totiz uz pripravenu, narezanu a navrtanu.. Takze berem jednu fertig a jednu polotovar..

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Mato ja potrebujem noveho pilota s nemeckym software na moje rogalo ktory buduci rok vyhra MSR a na ME bude v prvej 10ke. Nenasiel som ale katalogove cislo... :?

Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

Príspevok od užívateľa dragosek »

Miso_G napísal:To Mato: Nie nie, staci polotovar - vrtak a pilka sa dakde najde. Len si niesom isty , ci ten polotovar davaju aj s rurkou ktora sa strka dovnutra a ma mat dlzku 0,83m. Ak nie, kup mi aj tu rurku.

Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

Príspevok od užívateľa dragosek »

MatoZA napísal:
Robo Murin napísal:Ahoj Mato
potreboval by som (ale v katalogu nenasiel) zopar cca 5ks koncoviek na vzpiry Willswing. Pripajam fotku. Ak by ta to nezatazilo tak mi kup.
Robo Murin
Nazdar Robo, nie som si isty ci drzia aj taketo veci.. Maju vacsinou iba FEXacke veci a veci co oni dodavaju inym vyrobcom (trapezky na Merlin a pod.). Opytam sa no nic nerucim..

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

MatoZa: aj ja nieco potrebujem - vnutorne koliky do rur na pruzine. Ma to v katalogu pod nazvom Single detent button, Art. No Be 616,
Diam 6,4 mm for tubing diameter:
40 mm 2 ks
45 mm 2 ks
48 mm 2 ks, cena 1,6 E za kus
Inymi slovami povedane, kolik ma priemer 6,4 mm a velkost pruziny je taka, aby sa to hodilo do vyssie uvedenych priemerov rur. Dakujem, zaplatim a slovenske zavesne lietanie ......Ti to okamzite zabudne :D

Napísať odpoveď