Vtipy

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa sidewinder »


Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Co znamena titul JUDr. : Jednoducho Udrbes Druhemu rigorozku

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa eduardo »

Dnes som sa na SkyFly trochu zasmial. Tu je jeden z mnohých:
Chlapík je u milenky,odpočíva po sexe a vidí švába.Chce ho zabiť,keď v tom šváb prehovorí ľudským hlasom:-Nezabíjaj ma,možno ti niekedy pomôžem.
Tak ho nechá,nech žije.Samozrejme,kľúče vo dverách,manžel prišiel skôr zo služobky.
V tom sa objaví šváb a hovorí:-Za to,že si ma nechal žit ti teraz pomôžem.Keď potiahneš za svojho vtáka dvakrát,zmeníš sa na švába.Keď potiahneš trikrát,zmeníš sa na človeka.
Tak dobre,potiahne za vtáka dvakrát,zmenil sa na švába a v klude odišiel z baráku.A už je vonku,chce sa zmeniť na človeka,potiahne za vtáka trikrát a nič.Zasa potiahne trikrát a nič.Zasa a nič.
V tom počuje ľudský hlas:-Tak pán kolega vy nielenže zaspíte na schôdzi,vy tu ešte aj onanujete !!!

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa pegas »

https://www.youtube.com/watch?v=mt33OaWaaAo
Vcelku zábavné kiksy vojakov, ale pretočte si to na čas 5:30-6:30. A pozerajte na tých generálov. Lepších komikov ste ešte nevideli :D

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa pegas »

Jeden matematický:

Nekonečne veľa matematikov vojde do baru. Prvý si pýta, "dám si pivo". Druhý hovorí, "mne pol piva". Tretí hovorí, "mne štvrť piva". Než stihne ďalší niečo povedať, barman položí na bar dva plné poháre piva a povie, "Chlapci, do toho - musíte zistiť vaše limity".

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Barman z MIT xi xi.. no ak ma moja logika neklame, tak im tu limitu rovno vypocital.
Ak uvazujem zle tak ma opravte.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa eduardo »

Velmi ukřičená, neatraktivní žena s hrubými rysy vchází do Tesca s dvěma
dětmi za sebou, křičíce na ně oplzlosti celou cestu k hlavnímu vchodu.
Vrátný u vchodu jí říká: "Dobrý den madam, vítejte v Tescu, máte nádherné
dětičky. To jsou dvojčata?"
A ta tlustá škaredá žena přestane křičet a potáhne nosem:
"Samozřejmě, že nejsou. Starší má devět a mladší sedm. Proč si myslíš, že
jsou dvojčata? Copak vypadají stejně, ty idiote?"
"Absolutně ne", odpovídá jí vrátný. "Jen nemůžu uvěřit tomu, že Vás někdo
šukal dvakrát..

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa juraj »

Na internetu koluje odpověď jedné ženy druhé na dotaz: Kde najít normálního chlapa.

Kopíruji

“Simono, rozsekla jste mě. Skromně tipuji, že jsem o dost starší, než vy a hledáním NORMÁLNÍHO chlapa jsem strávila většinu života.

Téměř na prahu neplodnosti, v sedmatřiceti letech, mi po mnohých dramatických bouračkách došlo, že to, co u chlapů považujeme my ženy za NENORMÁLNÍ jsou základní znaky opačného pohlaví, tedy muže.

Pokud vám na muži vadí to, že chrápe, že se neholí, cintá, sem tam vypije o 6 piv víc, než ustojí, civí na fotbal, olizuje nůž, srká řízek, chová se občas jako idiot, dost často mluví dost sprostě, ještě častěji nemluví vůbec, nechápe vaše náznaky, nepozná špinavou košili, není schopen správně vyhodnotit situaci zasychajícího nádobí ve dřezu, nemá pochopení pro váš premenstruační syndrom, nahlas smrká a občas vám řekne vole, je to asi jako by vám vadilo, že má penis.

Čili, pokud potkáte muže, který nebude vykazovat výše uvedené znaky, je to přešitá ženská a nebo buzna, ale rozhodně to není NORMÁLNÍ chlap.

Pokud nechcete zůstat sama jako poslední vokurka v láku, je nutno si připustit, že když chcete chlapa, musíte s ním vzít do svého života i balíček drobných hnusůbek, které vás nejspíš budou ze začátku dost iritovat. (z lat. irritare – popuzovat, rozčilovat, znervózňovat, dráždit.)

Zkrátka – bude vás to srát tak, že budete mít tendence přehlížet, respektive spíše vůbec nevidět baliček těch pozitiv, které s sebou chlap do života nepochybně také přináší.


Může to být například něha, sex, podpora, zázemí, sex, humor, fyzická i psychická pomoc, sex, technický mozek, sex, analytický mozek, schopnost zachovat klid v kritické situaci, sex...

Většina těchto výhod u chlapa plyne z toho, že disponuje stabilním hormonálním systémem, který vy nikdy mít nebudete.

A stejně tak, jako on nepochopí, proč před menstruací vaříte v 7 hrncích (PROTOŽE PROSTĚ PROTO), vy nikdy nepochopíte, jak může být tak klidný, když vám zatéká do obýváku.

Simono. Neztrácejte naději a chuť do života a hledání toho... PRAVÉHO.

Nebude normální.

Ale pokud to bude ten pravý, bude vás milovat takovou, jaká jste.

Nervózní, často rozladěná, občas opupínkovaná, náročná, marnivá, neustále hovořící, nelogická, neschopna správně vyhodnotit naprosto přehlednou situaci na křižovatce, plačtivá a dokonce, i když budete trošku tlustá.

PS: Hlavu vzhůru, chlap je totiž tak trochu zvířátko. V některých jednotlivostech dá se docela dobře vycvičit a při dobrém zacházení s ním budete mít život jako Vánoce. Šťastný a veselý.”

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa eduardo »

Tak toto písal určite chlap.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Zavreli Deža do basy. Mama mu píše: - Tak synu muj,Ty zavretý ,my stare ta nevládzeme ani len zahradu poryľovac.
Dežo jej píše: - Mamo zahradu neryľuj, nič v nej nerob. Ani tam nechodz, bo zavru aj Vás a mne pridaju.
O týdzeň mama piše Dežovi: - Nechapem to synu muj, Prišli policajti,poryľovali calú záhradu a nič nenašli.
Dežo odpísal: - Jak som mohol, tak som pomohol...

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa eduardo »

V noci, po 50 letech manželství,

žena cítí, jak ji manžel hladí tak, jak to už dlouhá léta neudělal .

Začal hladit její vlasy, pak sjel dolů podél páteře ke kříži.

Pak přišla na řadu ramena, pak
krk, prsa a zastavil se na břiše.

Pak jeho ruka pokračovala na vnitřní
straně levé paže, dotýkala se kyčle a pak se spustila kolem hýždí a okolo
levé nohy až po lýtko. Následně odcestovala jeho ruka zpět na stehno a
zastavila se okolo pasu.

Pak muž udělal to samé na druhé
straně, náhle se zastavil,
otočil se na bok a
aniž by řekl jediné slovo, zapnul televizi.

Jelikož všechno toto laskání dělalo manželce
dobře, tak se ho láskyplně zeptala:..."

Zlato, bylo to nádherné, proč jsi přestal?"

On
zamumlal:...." Našel jsem ovladač

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa Laco »


raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa raf3 »

Ako to len dokázala ??? :lol:

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa eduardo »

Chlapík každý večer príde do krčmy a vypije 3 rumy. Dlho je to tak až raz si objednal iba 2. A vtedy nabral krčmár odvahu sa ho opýtať: prepáčte môžem sa vás opýtať prečo si tu každý večer objednáte 3 rumy a dnes iba 2? To viete, my sme 3 bratia a bývame ďaleko od seba, tak sme sa dohodli, že vždy keď prídeme do krčmy, tak si aspoň symbolicky pripijeme za každého z nás. Pre boha, hovorí krčmár zdeseným hlasom a čo sa stalo? Nič, nič nebojte sa, to len ja som už prestal piť, hovorí chlapík.

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Vtipy

Príspevok od užívateľa Rebro »

Ked ti pride spam, ktory vyzera ako prejav Andreja Danka:

Ahoj drahý

Hlboko podporujem túto úctu a skromnú prezentáciu. Povedzte mi prosím niekoľko nasledujúcich riadkov, ktoré vás zaujímajú. Dúfam, že si vyhradíte niekoľko drahých minút na prečítanie nasledujúcej petície so súcitom. Musím priznať, že vám píšem tento e-mail, ktorý s nádejou a nadšením dúfam viem a verím, že vás určite musí nájsť v dobrom zdraví.

Volám sa Mary Lucas, meškám s jediným dieťaťom rodičov, pán Mr. Lucas Idem. Môj otec bol veľmi uznávaný firemný magnet, ktorý pracoval celé dni v hlavnom meste Pobrežia Slonoviny.

Je smutné povedať, že záhadne zomrel na pracovnej ceste v zahraničí vo Francúzsku. Aj keď jeho náhla smrť bola príbuzná alebo podozrivá, bol v tom čase u môjho strýka, ktorý s ním cestoval. Ale Boh pozná pravdu! Moja matka zomrela, keď mi bolo iba 6 rokov, a odvtedy ma môj otec stal tak zvláštnym.

Predtým ako môj otec zomrel, zavolal mi a povedal mi, že má tri milióny, šesťstotisíc eur (3 600 000,00 eur), ktoré vložil v súkromnej banke tu v Abidjane na Pobreží Slonoviny. Povedal, že peniaze vložil v mojom mene, a tiež mi poskytol všetky potrebné právne dokumenty týkajúce sa tohto vkladu v banke.

Mám iba 20 rokov a som vysokoškolský študent, naozaj neviem, čo mám robiť. Teraz chcem zo zahraničia čestného a bohabojného partnera, ktorý môžem použiť na prevod týchto peňazí s ním, a po skončení akcie prídem a žijem natrvalo vo vašej krajine v čase, keď je pre mňa vhodné vrátiť sa domov, ak to želajú. Je to spôsobené skutočnosťou, že som tu trpel v dôsledku mnohých pretrvávajúcich politických kríz v chrbtici tu na Pobreží Slonoviny.

Smrť môjho otca mi skutočne priniesla smútok. Chcem tiež investovať váš fond pod správu, pretože nepoznám svet podnikania. Úprimne dúfam v vašu skromnú pomoc v tomto vzťahu. Vaše návrhy a nápady sa veľmi cenia. Aké percento z tejto celkovej sumy použijete pri prevode prostriedkov na váš účet a ako sa s vami stretnem?

Zvážte to a čo najskôr ma kontaktujte na [lm6702620@gmail.com]. Ihneď potvrdím, že chcete, pošlem vám svoje fotografie a tiež poskytnem ďalšie informácie.

S pozdravom,

mary
Monotrike

Napísať odpoveď