CONDOR

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Ja som zacal uz v sobotu trochu trenovat.. prievidza-kralovka a spat.. ale od kralovky to zobral marek a doletel do pp :-)
a tu nejake zabery:

ObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázok

ma ta mapa aj nedostatky - role az po vrch tatier a podobne :-)

a pre tych co este letecky sim nelietali :-) prajem vela trpezlivosti :)

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Zatial to vyzera tak ze s nasho lietania po internete nebude nic.
je to koli (zrejme) ochrane skopcenej hry.
robi to take nieco ze uz ked sme dvaja a viac tak sa neodlepi vlecne lietadlo resp. pri vzdusnom starte to po 20s netu spusti vsade klesak cca 10 m/s a to su vsetky vetrone hned na zemi. skusim to vykoumat ale sance su male..
offline sa to da lietat v pohode :-)

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

tak si to budeme robit kazdy sam. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

no...cez vikend som lietal CONDORA. Zaujimalo by ma komu sa uz podarilo ostartovat za vlecnou, tak ze dosiahol potrebnu vysku na odopnutie. Ja sa stale odtrhnem .... Snad niesom iba ja taky lavy...???

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

edo to chce iba jedno trenovat trenovat, trenovat a este raz trenovat.. na 5,6x to uz ide.. urobim dneska video (ak nezabudnem) ako lahko to ide :-)..ale sa da dat aj vzdusny start... priklad 700m nad teren a uz hladas stupak.. vcera som to doma z brachom otestoval a slo to lietat po sieti..
takze dufam ze dnes to z niekym testnem cez hamachi ak pojde :-) mame vyhrano.. akurat lietanie online na SK mape mozme zabudnut ...
ale kto chce hory mame tam alpy a ine destinacie :-)

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Edo, nie len ty.. mne to takisto dobre dlho trvalo (ziadne 5-6x ale minimalne 30x..). Tento vikend mam ale uz dva uspesne pokusy do 700m ;) Ako vravi sidewinder, chce to trening.. Este cosi.. ak to skusas na klavesnici, tak to je VELKY problem. Mysou to ide ovela lepsie (na klavesnici sa mi teda vyvlekat fakt nepodarilo..). A ideal je joystick, ak mas liter navyse.. Ak nie, tak Janka ma tip na vianocny darcek ;)

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Mam Joystick...nie za liter, ale iba za 350 z DATAcomu. Paradne sa drzi a ma kopu tlacidiel, len skoda ze ziadne nefunguje a tak musim riadenie nohami, brzdu, vyskovku, ballast ... ovladat klavesnicou. Keby aspon nieco islo cez ten p... joystick. Skusal som sa vyvlekat asi 100 x a stale som bud rychli oproti vlecne, alebo s nou neviem udrzat rovnaku vysku a preto sa odtrhnem. Pri vlekani ovladate smer nohami, alebo klapkami. A pouzivate pri vleku aj vyskovku?

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Fakt neviem moc teorie o tom.. len z pokusu omylu to riadim tak, ze kym som na zemi, knipel mierne odtlacim a korigujem. Skor klapkami ako smerovkou.. smerovka sa mi zdala moc citliva.. ked mam tych 80-100kmh pritiahnem. Vo vzduchu uz to ako tak ide, len sa clovek musi sakra sustredit.. vyskovku pouzivam, lietam povacsine jak handra ;) treba na to ist FEST opatrne. smerovku pouzivam len ked on zataca a to max. dve stlacenia na klavesnici.. viac to uz rozhadzuje. No a to ze predbieham vlecnu sa tiez stava.. riesim to zatiahnutim brzdiacich klapiek (miernym) a hned povolim, jak sa vlecna objavi.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

smerovku pouzivam iba pri starte od nuly.. kedy bocny vietor ovplyvni smer rozbehu ..ked to vyrovnam uz iba joystick.. ja nepouzijem smerovku pocas celeho letu. co sa tyka udrzania za vlecnov pri rozbehu to nesmiete tahat hore.. ja to robim tak ze drzim joy v nule od nejakych 80 km/h sa vetron odtrhne od zeme a chce stupat a vtedy ho tlacim zase nad zem.. a klzem asik meter nad zemou ked sa odlepi vlecna potom pritahujem .stale tak ze vidim jej kridla na hornej hrane pristrojovky. :-)
totom este druha finta je urzat to v zakrute resp ak zacne vlecna osmickovat..

ak sa stane to ze vyplavete (nie velmi) treba to hned tlacit dole ale nie naraz - PREDBEHNETE ..pomaly ak predbiehate zase vyrovnat..a potom ked citit tah zase dole za vlecnu..

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

UZASNE! vyvlekal som sa len do 300m, no trafil som stupak a vytocil do vyse 1200.. KRAAASA! brutalny kolotoc! Pod mrakom som vyskocil a zacal loopovat a vyvrtky robit.. simuluje to vsetko, este aj monitor mi stmavol z tych Gcok ;) a nakoniec som zlomil kridlo.. fakt je to realne!

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

no take vysekavanie sa z lesov som uz zazil a je to sila :-) v nulke alebo +0.1 sa tam vrtiet..a pekne to silnie silnie... a zachvilu uz +3-4 m.. pod mrakom :-)

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

No zo stromov to nebolo.. zlomil som to pri vyvrtke v 500m ;) (ale uz som neraz aj stromoval :oops: )

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

kluci, popiste mi nejake tie vaše ovladace, co sa s tym da ovladat a ako, co je v obchodoch dostupne?

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

NO vyzera to tak ze sme dolietali CONDORA po sieti resp internete cez hamachi .. vdaka dobrej ochrane programatorov :-)
ide to iba na uzatvorenej LAN-ke bez netu.

juraj
Príspevky: 3426
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

No chlapci, pozrel som si ten Condor a myslim si, ze za tie peniaze to stoji. Idem si objednat oficialnu verziu. Budem potrebovat odbornu pomoc pri vybere joysticku. kto pojde so mnou?

Napísať odpoveď