CONDOR

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

juraj napísal:No chlapci, pozrel som si ten Condor a myslim si, ze za tie peniaze to stoji. Idem si objednat oficialnu verziu. Budem potrebovat odbornu pomoc pri vybere joysticku. kto pojde so mnou?
Citam dobre? na jura by som to nikdy nepovedal, ze sa da na hranie pc hier, ale je to dobre podla mna, len tak dalej. co som kecal tak zatial je ochotny investovat takmer kazdy :-)
ja tiez.
este pridam zopar linkov:
http://www.condorsoaring.sk/phpBB2 - forum o condore
http://www.condorsoaring.sk/ - oficialna stranka hry
http://www.litteam.sk/czskcup/index.php - tato CZSK sutaz vyzera velmi zaujimavo. zberka pilotov celej EU.. zevraj kopa z nich lieta aj normalne na vetronoch

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Condor

Príspevok od užívateľa Indian »

neviete kde by sa condor dal stiahnut cez nejake torenty alebo co , net mi ide dost rychlo aj casu mam spustu, takze tak.. dikes

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Fuj, hanbite sa!
Tak, seriózny softvér na plánovanie a analýzu preletov - SeeYou - používate kreknutý, ale na zábavky, zaháĽku, a bohapusté márnenenie času s hračičkami peniažky máte. Haaa?

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Pegas: tomu sa odborne nehovori zabavka, ale spravne stanovenie priorit :lol:

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

este jedna vec. ked sa pekne jemne drzite za vlecnou perfektne citit kedy to ide cez stupak vcera som skusil vetron z 15m triedy. je to hovado (pardon za vyraz) neobratne. ale ked to v 200m zabralo kaslal som na vlecnu a zatocil same roviny dookala. bol to super vytah po zakladnu (+4 m/s)

ale kedze som si nenastudoval trat.. a gps sa dajako cudne tocilo kaslal som nato a pristal.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Marian, ty mas joystick aj s vybrovanim??? :shock: Inak uz pracujem na prepojeni mojho LCD TV 82cm uhl. s pocitacom. Tak to este len bude parada!!! A mozno si vystruham nejaky kokpit, dokupim pedale k joysticku a mam doma trenazer. :lol: Ale teraz ma napada ze potom sa asi odstahuje moja zena... :?

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

nie ja ma joystick bez vybrovania. a ani taky nechcem.
konkretne tuto hracku http://www.bgslevi.cz/image/LogitechEtreme3DPro.jpg
pouzivam klasika paku, potom klucik uhlu pohladu hore na obzeranie sa po kabine. a vec ktoru som ocenil je "plyn" v klasickom sime je to na ovladanie motora ale v condore tym trimujem vyskovku jednoducho nastavim na preskoku sklon ako ma ficat pustim paku a on si ide. sem tam ma turbulencia vyhodi ale po mensej korekcii bezi zase..
cez vikend som urobil male vylepsienie
http://www.aholubi.org/clanky/freelook.php - vecicka ktorou sa obzerate otacanim hlavy v kokpite :-) zatial to testujem

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

juraj napísal:Pegas: tomu sa odborne nehovori zabavka, ale spravne stanovenie priorit :lol:
Skôr si myslím, že autori Condora prišli na spôsob, ako vybabrať s "namáhavo a zdahavo" šetrnými Ľuďmi. Proste vidíš, že to inak nepôjde, a hlavne sa ti to Ľúbi a veĽmi to chceš. :)

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

to marian: ako ovladas nohy? da sa vsetko uriadit kniplom? asi to bude vecou setupu.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

ten moj joystick to ma urobene tak ze paka sa ovlada klasika dopredu ,dozadu , doprava dolava, a smerovky - otaca sa paka okolo zvyslej osy,
myslel som zo zaciatku ze je to somarina ale funguje to spolahlivo,
a takmer smerovky nepouzivam, vetron iba naklonim trosicku pritiahnem a necham ho tocit

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Na stranke condoru je okolo joistickov dost ziva diskusia. a teno tvoj nema nejake zadrhele v mrtvom chode, kalibrácii a podobne. oni co doporucuje to je delo za 4500 sk. to by som si kupil radsej prilbu. kde sa da dobre pohladat naradie?

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

je to moj treti joy a bezi skvelo. lietam s nim 3 simulatory a neni problem,
joy za 4500 nikdy, keby som bol total zazraty gemblo nepoviem ale pre rogalistov co si zalietame cez zimu resp ked budeme lietat ked bude liat, niekedy nejaky do 500 sk uplne staci, hlavne nech je do usb, ma plyn, a smerovku + klucik uhlu pohladu..

Ivo
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Po Nov 05, 2007 10:02 pm

Príspevok od užívateľa Ivo »

Ahoj,jsem rád,že jste se někteří rozhodli koupit si originální hru. :wink: Opravdu to stojí za to :!: Lítat po síti závody je opravdu super a někdy člověk má pocit,že je v reálným letadle :wink: .Je lepší si to koupit od Risa na www.condorsoaring.sk ,jsou k tomu na CD i scenérie.Přez Torent tuším možno na www.condorsoaring.com :wink:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

to sidewinder: kde nakupujes zelezo, ja som napríklad nasiel joy v nejakom inet obchode, tento tvoj ligitech za najakých 1400. je to hodne alebo primerane.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

akych 1400? V Obchodoch v Košiciach to stojí 940-1000 Sk.

Napísať odpoveď