15.9.2021 Haj - Hrhov

Letové dni 2021
Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

15.9.2021 Haj - Hrhov

Príspevok od užívateľa Michal »

Co povedat . 2 hod mi trvalo dosiahnut moj dnesny vrchol(teda bod FAI trojuholnika) Hrhov.Tam som uz hladal pristavacku, ked ma stretlo slabucke stupanie. Vytiahlo ma pekne ,ale moralku, ani sily na Sorosku som uz nemal. Za tu namahu by mal dnes Norbert vytiahnute mury na svojej stavbe. Uz iba vylepseny doklz na pristavacku pod Hajom. Teda dnes som od pocasia cakal viac. https://www.xcontest.org/world/cs/prele ... 2021/11:13

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 15.9.2021 Haj - Hrhov

Príspevok od užívateľa Norbert »

Bolo to veľmi slabé na uchytenie a aj keď listy na stromoch na svahu boli otočené do vrchu a stromy sa kývali, nenosilo to.
Čo ma teda teší je aspoň môj, podľa môjho skromného zhodnotenia, veľmi dobrý štart aj pristátie.
Ale už by som si aj polietal...
Ráno som ešte pred ietaním robil na dome a asi som aj mohol pokračovať...

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 15.9.2021 Haj - Hrhov

Príspevok od užívateľa eduardo »

Cestou z práce som pri Optime stál na červenú, keď som si v spätnom zrkadle všimol nejaké auto s rogalom na streche. Tak som sa potešil, že som si povedal, že idem pozrieť pred garáž kto a kde bol lietať. A tam som stretol dvoch starých kamarátov, ktorý sa mi ale vôbec nezdali taký smutný, ako v ich príspevkoch... možno sa ale mýlim a tiež sa tešili iba z toho, že ma vidia ... Mišo určite, lebo hneď využil šancu povoziť sa na mojom "holiacom strojčeku" od súdruhov z Číny. A tak som povyzvedal čo, ako a kde boli a tíško závidel. Takže chlapi nes..te ma, cez štátny sviatok sa robí iba na pánskom, alebo oddychuje. V duchu hesla: "Aj sex je povolený iba s vlastnou manželkou, aby radosť zo sexu nebola väčšia ako radosť zo štátneho sviatku." Takže stavať na vlastnej stavbe počas štátneho sviatku to nie, ale na pánskom áno.

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: 15.9.2021 Haj - Hrhov

Príspevok od užívateľa Michal »


Napísať odpoveď