Lanzarote 29.1.2017

Letové dni 2017
Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Lanzarote 29.1.2017

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Mala
nádherné termické lietanie, kúpanie v mori, káva a pivo na pláži...
MiroP, LacoG, Rebro, RoboM

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Lanzarote 29.1.2017

Príspevok od užívateľa Rebro »

Dnes zavladlo celospolocenske nadsenie a ulava.
Ano, i maly Rebro KONECNE trosku povial na Lanzarotskom nebi.
Rano davame trosku shopping v Tequize ci jak sa to pise a vyrazame na Malu. Na Malej lo zisteni ako to fuci mi treba na velku. Pocity a potreby som ignoroval a skacem do toho prvy. Predtym som sa ale presvedcil, ze je to letove i pre jednopotahy pohladom ako nemecki maniaci startovali.
Prichadzam teda na hranu startu za silnej asistencie celej mojej crew(kru) chytam speedbar a odrazam sa do priestoru. Radiokontrolou sa priblizujem k svahu nech to zas nepohnojim a nastava lietajuca nirvana. Pomaly sa prebinam vzduchom a naberam vysku. Prilietam az ku koncu kopca a s dostatocnou vyskou skusam kam sa da letiet. Tracklog zatial nemam. Tak neviem kde vsade som to natiahol. Ale rogal bolo pozehnane no lietalo sa mi vyborne, kludne a dlho.
V jednom momente vsetci vykrachuju a smeruju na pristavacku. Laco sa spolu so mnou trosku motkame pred startom a po desiaticb minutach ale i viac sa to znova startuje. Uz celkom unaveny hlasim odchod na pristatie. Pretlak na runway ma nuti sa drzat vyssie kym sa vsetci odpracu. I daleko pred kopcom to dokaze potesit stupacikom. Nakoniec nasadim kadejKe manevre a sadam na pristavacku. Ludom padaju sanky jak dosadam na nozicky. Ked to skromne zhrniem, tak krasny start, fantasticke polietanie a super pristatie. Cas na variu 2:30 v lufte. Chlapci z vypravy si tiez silno pochvalovali. Lietat si a obdivovat pri tom ocean je neskutocne inspirativne.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Lanzarote 29.1.2017

Príspevok od užívateľa eduardo »

No Rebro navnadil si ma. Zajtra idem kupit pokladnicku a budem sporit.

Napísať odpoveď