23.4.2023 Sľubica

Tu píśte kde a kedy ste boli lietat
Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

23.4.2023 Sľubica

Príspevok od užívateľa Norbert »

V nedeľu 5ti na štarte. Vďaka Ivanovi za vývoz.
Kým sme skladali tak fúkalo pekne na štart.
Vyšli sme hore dosť neskoro z ohľadom na štart, pretože hrozilo že sa vietor otočí na juh a nebude sa dať štartovať. To sa bohužiaľ aj stalo.
Takťe sme odštartovali iba 3ja, aj to sme museli čakať na intervaly kedy to ako-tak šlo. Škoda že nie všetci sme leteli.

Po štarte ma prekvapilo aké to bolo výživné, tak po chvíľke blbnutia som napichol stupák. A šlo to hore sakra rýchlo.
Ani som sa nenazdal a bol som na Smrekovici.
1. krát v živote som chcel uletieť trojuholník. Nad Kohútom som síce videl že smerom na Sľubicu to nestojí za veľa, ale videl som tam aj aktívne mraky tak som sa vydal k nim. Na moje prekvapenie som dopredu proti vetru letel asi rýchlosťou chôdze a výšky ubúdalo. Ale stále som myslel že k tým aktívnym mrakom doletím. Nedoletel. Teraz už viem, že som sa mal vrátiť tou istou trasou. No čo už. Nabudúce...

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 23.4.2023 Sľubica

Príspevok od užívateľa jaro »

Z týchto dvoch dní je aspoň jasné že predpoveď SHMU.sk vyšla. Tiež je jasné že za dobrého počasia sa večer o to lepšie žúruje a chuť rastie s nočnou hodinou.
Vo vzduchu to bolo vcelku dobré aj keDˇbolo treba tie spravne miesta hľadať. A niekedy pod veľkým mrakom v tieni to pekne šlo.

Napísať odpoveď