Baske 17.-18.06. 08

Letové dni 2008
Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Baske 17.-18.06. 08

Príspevok od užívateľa Indian »

Takze my sme sa tu v BN tiez cez víkend činili, lietalo sa Baske, sobotu som si konecne ako tak potykal s mojim Merlinom, a spravil som s ním hodinovku, vo vzduch to bolo super obcas aj termika, aj sem tam silnejsia, len som si to az tak neuziva lebo som hned po starte zistil ze po oprave postroja kedy som konecne vymenil dlho zlomenu dosku co je pri nohach, sa mi akosi posunulo tazisko dost do predu , aj nejak upravila poloha visu na spravnu, teda konecne spravne preklopeny. Kridlo ale tým pádom strasne zrýchlilo, a to az tak, ze ked som chcel na svahu stúpat, tak som musel hrazdu odtlacit az niekde pred hlavu, od uvolnenej tak cca 20 cm, a este stale to nebola minimalka !! A islo to takto odtlacat aj mimo stupaní, a hned to letelo rozumnejsie. Teda po hodine som mal ruky vytahane jak prasa a neostavalo nic ine len pristat. Nedelu to bolo na kopci znova super ale mne sa to akosi nechcelo niest na start tak som sa na to vykaslal. Este by som poprosil naseho zieka - letca - Joza nech sa tiez vyjadri k víkendu. A pripoji nejake foto.

Napísať odpoveď