Haj 02.08.2008

Letové dni 2008
Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Haj 02.08.2008

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Vsera sme sa v zostave Noro, Ja (Marian) Marek a MisoC vybrali na haj.
Situacia bola pred garazou velmi zaujimava kedze miso mohol letiet ale prisiel a povedal, ze nema den a neleti. marek, ktoreho trhalo celi cas, lebo chcel letiet a nemohol.. dali sme este dokopy norove KPL-ko o 10-tej sme vytazili.
Celi priestor v opare akurat sem tam trcala nad opar nejaka ta veza oblacnosti. Na starte uz boli traja padackari a cakali. fukalo na komoru metrik.. dva alebo nic.
postavili sme kridla noro si musel este nejako vytvorit cislo na kridlo keby ho zastihol ochranarsky džihád, ale nastastie sa nekonal. siel som prvy, po mne posledny padak a potom noro. chvilu hore chvilu dole max 270 nad start ale rozbite, na moj vkus velmi silne kopance chodili. a trhalo sa to na hrane role a lesa.. svah bol onicom. 3x som naletel nad rampu aby miso s marekom mohli fotit a tocit :-). nieco som pocas letu pokazil zo 100m mi vyslo uz iba na doklz jednu 360tku a sadal som do lucerky (Juro, nie datelina) priblizne 20m od cesty. nora som videl skrabat metre nad lukami niekde v zadu. tiez pristal po nejakych 40 minutach. Takze rogalisticka sezona na haji vo vzduchu je nastartovana.
Nesmela chybat zastavka v Orgovane.
ObrázokObrázokObrázokObrázok

Napísať odpoveď