26_9_2008 Kohut

Letové dni 2008
Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

26_9_2008 Kohut

Príspevok od užívateľa Laco »

Den ako vysity,...
V Kosiciach fucak jak svina, ale po vcerajsom predbeznom pojenani s Gaspim, Petom B. a Jarom volam Misovi G.
Pod lietet nee! Pracovny den v pr.eli, lebo pri myslienke, ze ini lietaju a ja nie ... no rob daco.? Gaspi ma odpojene vsetky telefony, vratane manzelky..., dufam ze je O.K. Este po poslednych pokusoch zlanarit Eda V. a nasho nadejneho Vila nakoniec o 12.00 sadame s Misom do auta a vyrazame na "presovsko". V Priaseve nalozime Jara a Peta a sup ho na kopec.
Po vyjazde na kopec rozkladame kridla a dufame, ze tie mraky (asi 6/8 ) nebudu na skodu. S trochou obavy pustame na start prveho Peta, ved neletel uz dobry polrok, ake start zvladol (takmer) excelentne. Napriek jeho pokusom ist priamo na pristavacku, ho kridlo presvedcilo, ze lepsie bude trochu polietat. Po starte ho to chvilu drzalo a po cca 1,5 minute sada do makkeho, pooraneho pola.
Zvysok je uz nezaujimavy, Miso po starte trochu pobrusil nad "mojou" luckou naskrabal asi 20-30m a po zdlhavych a namahavych cca 10-15min pristal ... do makkeho, pooraneho pola. A To bol posledny interval dna. Jaro a ja pohodovy zletacik do takmer bezvetria.
:wink:
Naposledy upravil/-a Laco v Ne Sep 28, 2008 9:30 pm, upravené celkom 2 krát.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ja som mal šťastný deň. Ráno som zistil, že cez noc mi sfučala pneumatika, tak som doobedie strávil opravou defektu. Až o tretej som zistil prečo mám dnes tichý telefón - bol omylom vypnutý.

Asi mi niekto tam hore taktne naznačoval, že dnes nemám ísť lietať :-)

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Vyuzil som moje heavy plosne zatazenie a skusal som speed gliding. POnad hreben na Sabinov spat na Mardunu a spat a tam a hore dole. Pri tom vetre to slo vsade, skoda ze nebolo slniecko. Podla GPS zaznamu to robilo v niektorých úsekoch v priemere okolo 80 km/hod. Opadanie krídla mi nahradzoval svah. KOnecne som ponahanal aj kosicanov.
Inak sme pristávali ku flere pri kope hnoja, no kôpke na čerstvo skyprenú oráčinu. A bolo to v mojom prevedení to najlepšie za posledných.....
:lol:
Že to bolo suprove LAco a MIšo, davno sme si tak nazalietali.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Gaspi, Ty si este sam opravujes defekt? To dnes este niekto robi? Ved v pneuse to mas za 10 min. :o Snad nesetris na plienky? :lol:

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

samozrejme, že som to nelepil ja.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Aha. No dobre. Asi ma pomylilo co si napisal, ze si s tym stravil cele doobedie. Ale hned sa mi to nezdalo :wink:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Laco, napis už pravdu, ja sa ...

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

jaro napísal:Laco, napis už pravdu, ja sa ...
Jaro, ale ved pravda je tam uz od nedele 8),
len to musis znovu precitat. Ja len cakam, kym Ty prepises svoj prispevok.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Laco, ja tymto Vasim inotajom vobec nerozumiem, co to je makke poorane pole? Alebo sa tajnicka skryva v inom slovnom spojeni?

Napísať odpoveď