Baske

Letové dni 2008
Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Baske

Príspevok od užívateľa Indian »

Dnes som sa po polrocnej pauze znova odhodlal oprasit Merlina. Volba kopca bola jasna uz od vcera-Baske-kedze podmienky mali byt dnes vynikajuce. Start cca o 11tej, vietor 6-7ms, vo vzduchu potom miestami na minimalke cuvanie, inak to bolo vo vzduchu super, silne turbolencie, dokonca termika(max. myslim 4,5ms,v predpoli) potom po pol. hodine ma zacali bolet ruky, predsa len dlha pauza, tak som pristal. Som rad ze sa mi este okrem motoraka podarilo nieco v tejto sezone polietat. Skutak a Kelek mozte banovat, lebo dnes to bolo super.

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

No , keby som nemal súrne pracovné povinnosti tak by som tam bol zavesený minimálne 2 hod.

K ďalšej téme : požívanie alkoholu pred lietaním .
Dúfam, že tá dlhá pauza ťa prinútila porozmyšlať nad sebou a tvojim nedôstojným správaním na Straníku a aj pošpinením FLY CLUB-u Bánovce. Kôli dolamanému laminátu na krídlo si cestoval do Ă

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indian »

Peto teraz si sa ukazal...

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

Michal , nemáš pravdu.

Ty si sa ukázal aj so všetkým čo v tebe je už na Straníku.

Nechaj to račej tak , ja som v tomto smere nekompromisný a nesúhlasím s takým niečim.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Myslím, že nie je dobré rozmazávať takéto témy verejne - Peťo tvoje skutky bývajú kontraproduktívne (viď Podbrezová). Odporúčal by som ti väčšiu zdržanlivosť - radšej si zahryznúť do jazyka a viacej premýšĽať o dôsledkoch tvojich zámerov. Ĺ pinavá bielizeň by sa mala prať doma.

Ă

robo-b
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Št Okt 23, 2008 4:18 pm

Príspevok od užívateľa robo-b »

jak nepatrí, na kopec nepatrí ináč patrí...

robo-b
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Št Okt 23, 2008 4:18 pm

Príspevok od užívateľa robo-b »

teda alkohol

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

teda k lietaniu ano, ale nie na kopec :D

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

kelek: na Straniku som zasiahol a Indianovi aj svoje povedal. Myslim, ze uz sa to nebude opakovat, lebo koniec-koncov sa potrestal sam. Inak suhlasim s Pegasom.

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indian »

S tym alkoholom mate samozrejme pravdu a viem ze to bola chyba ale aj tak to nelutujem lebo clovek musi skusit vsetko(samozrejme aj niest nasledky(tym myslim traperzku a bic, nie autonehodu to stym nic nema, to sa mohlo stat aj inokedy a mohlo to dopadnut aj horsie)), ale zial mate pravdu aj s Petovou zdrzanlivostou, a obavam sa Peto ze som s tebou skoncil lebo vyhadzovat mi na oci ten isty problem stale do okola a este aj vrejne a nie do oci je fakt ubohe a myslel som ze od teba mozem cakat viacej...skoda.

v blyzkej dobe pridam link na video startu rogala

pripajam foto auta pre zeujmavost/vystrahu?!
Obrázok

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

To Pegas : máš pravdu , budem zdržanlivejší , ale čítaj nižšie

To Indián: Michal nevyhadzujem ti to na oči len tak !
Pred cca. 2 týždňami ste boli lietať v Prusoch na MZK a nelúbilo sa mi že ste pili pred letom alkohol, na čo som Vás aj upozornil. Dobré si pamätám čo si mi povedal.Takže naozaj si sa ohladom alkoholu poučil ako píšeš alebo to ešte musíš zopár-krát skúsiť ? ! až pokým ťa šťastena opustí ? To samozrejme platí aj pre Andreja S.

CHCEM TĂťMTO POVEDAť, ŽE SOM NENí PROTI POŽĂŤVANIU ALKOHOLU :D ,ALE AŽ PO UKONĂ

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Indian napísal:... viem ze to bola chyba ale aj tak to nelutujem lebo clovek musi skusit vsetko ...
máš ty v hlave všetko v poriadku? Tu ja končím.

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

to pegas: myslím že teraz si to prehnal , som v poriadku ale asi si pozorne nečítal :

pred 2 týždňami znova lietali pod vplyvom alkoholu spolu s Andrejom Slovákom na MZK

Zdá sa mi že sa to chlapcom zalúbilo a ty ich ešte zastávaš .

To v Žiline bolo pred pol rokom.

Ja som na to poukázal a ak sa aj niečo nedajbože stane , ja budem kludne spávať. Zobral som to ako povinnosť upozorniť na to.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

kelek napísal:to pegas: myslím že teraz si to prehnal
Peťo, tvoj problém je v tom, že nielen málo rozmýšĽaš, ale aj nepozorne počúvaš a čítaš. Tento pocit mám už dávnejšie - keď s tebou človek diskutuje, zachytíš len polovicu toho čo ti človek chce povedať a hneď všetko vzťahuješ na seba.

Aj teraz, keby si si to pozornejšie prečítal, zistil by si že reagujem na Indiánov citát a nie na teba.

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

pegas , máš pravdu , zle som to pochopil
beriem späť
cau

PS: vieš mi poradiť , akú má mať let. rýchlosť Combat 2 ?
Mne to lieta 45-50 km /h a ešte ako sa dá odstrániť pri vyžších rýchlostiach od 65 km /h rozkmitanie krídla ( podperky dať nižšie ?)

Napísať odpoveď