Spionazne foto spod Stranika

Letové dni 2008
Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Spionazne foto spod Stranika

Príspevok od užívateľa matoZA »

Podarilo sa mi ziskat foto z tajnej pripravy Belaniho. V sucasnosti trenuje a pripravuje sa na Kokavu, kde sa postavi Saniho vyzve o najlepsieho pilota do 40rokov rogalistickeho veku a zocivoci sa stretne so samotnym NAJ Pluckom :twisted:
Zda sa ze ma v rukave tajny tromf.. nove kridlo.. mrknite na to :wink:
Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

toho nepodletím. Už sa celý klepem :D

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

to je krasny ftak, kde ho jano zohnal a kolko stal?

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Ok, idem s pravdou von, Janci mi ho cez vikend zalietaval, kupil som ho v decembri v DE za 500 eurakov. Ma este nemecke DHVcko do 2009teho a zda sa ze lieta :wink:

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

MatoZa: To je super, uz som na to kridlo velmi zvedavy, dufam, ze prides do Kokavy. Vzdy som o takom kridle snival, vraj su velmi lahke a dobre ovladatelne. Na niektore nase kopce, kde musime nosit, asi idealne. Napis svoje skusenosti

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Co sa tyka ovladatelnosti nebudem predbiehat, este som s tym vo vzduchu nebol. Ale vole v hrazde su nulove. Lahucke je to ako pierko.. 23kg tusim pisu a to najdolezitejsie je, ze som to vlastne celu zimu mal tu vedla seba na byte.. Da sa to zlozit na 2m a maly futral je prisposobeny na nosenie na chrbte. Nie je to sice uplne pohodlny ruksacik ako som si predstavoval, ale casom si clovek zvykne a oproti 5metrovemu hebedu je to rozhodne rozdiel. Janci vravel ze to ma vybornu minimalku a k ovladatelnosti sa vyjadri ked ho zhodime zhora zo stranika ;) dufam uz coskoro :P

Druha vec je rozbalovanie. Sobotnajsiu maturitu sme zvladli 3ja chlapi za 2.5hodiny.. :oops: co dodat. Az sa hambim.. kym sme prisli na vsetky finticky, jak to soudruzi z NDR mysleli.. Ale je to tam pekne povymyslane. Vraj po troche treningu to clovek zvladne do 20 minut a myslim ze je to realne. Aj ked pre jedneho cloveka tam stale vidim este par problemov, hlavne v natahovani plachty na nabezky. Nuz uvidime.

Rozhodne sme tam stravili tolko casu rozbalovanim, ze nas presla chut to zasa balit nakratko a supli sme to do dlheho futralu a pokoj. A to bola fakt rychlovka.

Kokavu planujem, len nech je pocasie!!! Uz tento vikend som planoval prve pokusy, len minimalne do piatku to vypada beznadejne :roll: Snad sa to umudri.. vi vil si!

Napísať odpoveď