Kanárske ostrovy

Letové dni 2009
Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Z Monte Cucca viem co je to skladanie kridla v silnom vetre.
Niektory sa naucili od miestnych skladat na zemi a postavit az pred startom. Obcas sa stalo, ze niekomu prevratilo kridlo...
Ale ten start v takom laminarnom vetre....sakra to bych chtel jeste jednou zazit :twisted: :)

miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa miro »

ObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Vsimol som si ze Marko uz ma celkom dobru polu tela ked lieta. Volakedy vyzeral ako nacahujuci sa jaster za letiacou muchou. :D

miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Robo a zas famara - stále iba famara !!!

Príspevok od užívateľa miro »

Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok

Admin: Poprosim ukladat podla moznosti co najviac fotiek do jedneho prispevku a v radoch po 3 alebo 4 fotky v jednom riadku koli prehladnosti !! Upravil som takto vsetky predosle prispevky s fotkami.

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

fotky

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Dostal jsem od Pavelka několik pěkných fotek z Kanára. Mažete si je prohlédnout zde: http://www.hanggliding.cz/aktuality/zim ... ostrovech/
Buďme rádi, že se má dobře aspoň někdo :) . KH.
Karel

miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa miro »

Na záver,

Pri našom šiestom výlete za lietaním na Lanzarote nám počasie nevyšlo podĽa našich predstáv. Kvôli silnému vetru a nízkej oblačnosti sme leteli iba sedem krát. Zároveň vďaka severnému prúdeniu po celú dobu pobytu sme sedem krát lietali na najatraktívnejšom teréne ostrova na Famare. Môj foťák nevydržal pôsobenie piesku, zadieral sa objektív, čo spôsobilo, že veĽa pekných záberov bolo nekvalitných. Tubus, v ktorom som prepravoval krídlo sa osvedčil perfektne. Na Lanzarote sme sa stretli s nemeckým pilotom, ktorý tam chodí lietať pravidelne už 23 rokov. Leteckú kariéru má ešte pred sebou, keďže si minulý rok si kúpil nové krídlo. Mimochodom, má 73 rokov. Polemiku ohĽadne voĽby termínu ukončili včerajšie správy o počasí: Kanárske ostrovy – sneženie.

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

:D:D:D SUPER!
V komentari mi chybaju dojmy z lietania na novom reliefe. Daj cosi do eteru, nech sa Pluco, Juraj a spol. zacnu obavat juniorskeho klubu Hlohovec ;)

miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa miro »

Tónovi jeho R2 málinko ťahala do Ľavá, inak v pohode, moja R1 oproti R2 málinko ťahala dolu.

Napísať odpoveď