090111_Stranik

Letové dni 2009
Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

090111_Stranik

Príspevok od užívateľa matoZA »

Dnes jeden zletak k veceru. Dvorny zvozar Cus je stastnym uzivatelom passata 4x4 a tak nosenie odpadlo 8) Len nemal priecniky na strechu, tak som doobeda kridlo zbalil na 2m.. Nic moc teda babrat sa s duralom na starte hodku.. lepi sa to na prsty a kazda skrutka okamzite zamrza. Laco ako sa ti osvedcilo to zbalovanie na 2m? Mne to teda furt trva jak keby som raketoplan rozbaloval.. teda hlavne natiahnutie plachty a nasadenie priecnika je babracka.
Otestoval som zjazdarske okuliare, akoze opatrenie na zaslzene oci + zimu na tvar pocas minuleho zletu, ked som si vzal normelne slnecne. Uz to asi viac nebudem robit, maly vyhlad, isiel som si krk ukrutit. Hlavne pri pohlade "dopredu" horny ram okuliarov mam dost vysoky, takze som pred seba bohvieako nevidel (horizont), resp. stalo ma to vela namahy. Dlhsie ako 15 minut by som s tym veru lietat nechcel. Rozmyslal som ci by pomohol stit na prilbu, no obavam sa rosenia, hlavne v tejto kose (bolo tu tak -8 a ked som odchadzal z pristavacky - cca. hodku po zapade slnka uz bolo -14).
Rozpocet otrasny, tusim ta biela skresluje.. aj v utorok som bohvieako presne nepristal a dnes to bol extrem.. esteze mame taku velku pristavacku.
Kazdopadne pekny zletik, dakujem moc Cusovi, na pristavacke tocil video, mozno z toho cosi bude.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Mato, tesim sa s tebou, ze si si tak pekne zalietal.
Ja som si pekne zalyzoval 8) , ale svojho fexa som na kratko este neskladal... :shock:
Chcem to stihnut niekedy v nasledujucich tyzdnoch, ale tak, aby cez den bolo trochu lepsie ako -10 st.C

Napísať odpoveď