"Rogalistka" na Sološke 12.7. 2009

Letové dni 2009
Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

"Rogalistka" na Sološke 12.7. 2009

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Na nedeĽu nám vychádza veĽmi pekné počasie a tak sa vyberáme na Sološku potrenovať chalanov, už v pokročilejšom štádiu kurzu a k tomu sa pripájajú aj záujemcovia, ktorý si to chcú vyskúšať po prvý krát. Po dlhšej dobe ku nám zavítal aj záujemca toho nežnejšieho pohlavia rekrutovaná už od dobre známeho skauta Mirka z rodiska firmy Dell. Tomáš potvrdzoval svoj pokrok vo výcviku a tak nebol problém, aby začal štartovať z hora a pridal aj jedno esíčko ku dobre zvládnutému štartu a pristátiu. Prišiel aj Jožko ešte si zopakovať svoje pekne štarty, pristatia a veĽmi dobre zvládnutý krátky let. Teraz ho už čaká väčší kopec čo bude preňho určite silný zážitok. Jurajovi, Romanovi a Monike sa na prvý krát darilo veĽmi dobre, aj keď sme sa nevyhli prvotným nezdareným štartom a pristátiam. Trochu oškretý trochu zašpinený ale nakoniec spokojný si dávame kofolu v miestnej krčme a unavený po dlhom dni sa vraciame späť domov.

Video
http://www.youtube.com/watch?v=MVk2p5Go ... rofilepage
http://www.youtube.com/watch?v=KTzkyIcK ... rofilepage

ObrázokObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Fiiiiha, normalne vam blavakom zavidim. Aj to pozadie, teda ta stranka kde su fotky je dobreeee :lol: To naschval?

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Edo, netreba zavidiet Blavakom. Aj tak, ked bude chciet pilotak, musi prejst cezo mna (alebo opacne?) :D

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Chlapci, je to tu ako v III. cenovej skupine. Keď si to dievčina náhodou prečíta, tak si pomyslí, že sme neandertálci.

Edo to pozadie na fotkách je vec servera. Tiež som sa zhrozil keď sa nad mjimi fotkami objavila veĽká chlpatá <viete čo>. Nejak mi to esteticky nepasovalo do kompozície :)

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

pegas napísal: veĽká chlpatá
Peto to ma trapy uz dlhsie asi pred 3 tyzdnami som dostal prve avizo ze nieje nieco v poriadku s postimage.org takze skusim to do konca mesiaca rozbehat na nejake ine ulozisko fotiek V postate su tu dva zavazne problemy:
1. Nechce sa mi,
2. Nechce sa mi. :-D :-D :-D ale nebojte urobim to
Idealne by bolo fotky mat na nejakom svojom ftp a len to linkovat to by bola 100% tutovka len to by zas trebalo naucit ludi :-( ale uz sa tomu venujem takze pls trochu strpenia.
Tie fotky ktore boli vlozene v poslednej dobe sa bud vlozia znova alebo budu s kym? s cim? s tetami :-(

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Ja som iba normalne skonstatoval ze im zavidim Gaspi. Nic zle som tym nemyslel. Mat rogalistku v klube a daj boh aj v sutaznom teame to nema hocikto na svete!
Nad tym pozadim som sa vazne zhrozil. Fuj. Myslel som ze ako sranda je to dobre, ale inak je to velmi nevkusne a kazi to rogalisticke fotky.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Ano Edo, kazi to dojem, clovek ma pocit, ze vsetko je na p... :D

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

pegas napísal: Tiež som sa zhrozil keď sa nad mjimi fotkami objavila veĽká chlpatá <viete čo>. :)
Gaspi si si isty ze bola chlpata? :?: Lebo dnes uz taku len tazko uvidis. Taku si mohol vidiet iba ak, tak do tych cca 90tych rokov.
Alebo si bol na inom serveri. :lol: :idea:

Napísať odpoveď