18.7.09 Dubina

Letové dni 2009
LUDVIK J
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 11:25 pm
Bydlisko: SNV

18.7.09 Dubina

Príspevok od užívateľa LUDVIK J »

Po rannom telefonáte Jara Muchu a oddžubanej strede som sme sa rozhodli, že pojdeme na Dubinu.
Zhruba o 11.30 vyrážame yo SNV.Na štarte asi o 13.00 ťahalo z juhovýchodu asi 4-5m/s.Po postavení krídel a krátkom čakaní na interval to Jaro odpichol. Očividne to nosilo iba na východnej hrane a tak Jaro asi po 10 min. trápení pristál na poli.Ja som si zapol prilbu, zavesil sa do krídla a bol som pripravený na štart. Asi po 15 min to zosilnelo na cca8-9m/s priamo z juhu a tak som to odpálil aj ja.Po chvílke vozenia sa som bez námahy dosiahol výšku 400 nad štart. Na veži mi povolili 4500 fl. o necelu hodinu som to nasmeroval ponad chatky ku ceste na pristátie, ked že som bol dohodnutý isť do Vojkoviec zastupovať delta klub. Miestami som ani nemohol vyklesať, stale to velmi dobre nosilo, a tak som so smutkom v očiach stočil 600m výšky.Potom dorazil Edmont a s Jarom išli ešte raz. Ja som utekal do Vojkoviec, kde som prišiel o 16.30. Všetko v pohode, hodil som reč so šefom, miestnymi ,zjedol misku gulášu.Odchádzal som pred pol osmou.Klub som prezentoval velmi dobre,tak že by sme už konečne mohli využiť ich cestu na Slubicu a tak tiež by sme si mohli zalietať na Bukovci.
Ă

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Jano, slovenske zavesne lietanie Ti tu Tvoju obet nikdy nezabudne (presna formulacia znie, ze Ti to uz davno zabudlo). Zial, sem tam musime urobit nieco aj na ukor vlastneho lietania, aby mohli lietat ci uz ostatni, alebo aj my. Mam s tym bohate skusenosti a vdaky som sa nikdy nedockal, takze to necakaj ani Ty.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

ĂŹakujem Jano, za prentáciu vo Vojkovciach. Bol som dosť nervózny, či to stihneš, preto mi prepáč tie telefonáty. Som však veĽmi rád že sa to nakoniec podarilo, a nenechal si to na mňa. Takto si predstavujem spoluprácu. Nebolo by predsa normálne, keby všetko vybavoval iba jeden človek. Spolu toho dokážeme viac.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 18.7.09 Dubina

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

LUDVIK J napísal:Po rannom telefonáte Jara Muchu a oddžubanej strede som sme sa rozhodli, že pojdeme na Dubinu.
Potom dorazil Edmont a s Jarom išli ešte raz.
Pre presnosť - prvý telefonát išiel odo mňa, takže som Vás na lietanie vlastne vytiahol ja. Dúfam, že za to aj Ty niečo poplatíš!
A ďalšiu rundu zaplatíš za to, že mi komolíš moje pekné meno. Ja sa volám Edmond!! Takže to bude suma-sumárum 2 x rum s kofolou.
Teším sa.

Napísať odpoveď