Taliansko - Castelluccio jul 2009

Letové dni 2009
Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Taliansko - Castelluccio jul 2009

Príspevok od užívateľa Laco »

Tak som konecne zistil na co som kupil Funfex. Ked som zacal balit kufre na dovolenku k moru, rozmyslal som kam s kridlom. Nakoniec som sa rozhodol, ze vzadu v aute nam musia stacit dve miesta na sedenie. Zlozil som nosic zo strechy, a vsetky veci skoncili v aute.
... Cesta, ubytovanie, clapkanie v mori...
Do Castelluccia som sa nakoniec dostal iba 2x, ale stalo to za to.
Najprv som hladal niekoho, kto ma na streche auta rogalo, aby som sa "pripojil". Prvy na rane bol jeden nemec, ktory najprvch nechapal, ako chcem ist lietat na rogale, ked nemam rogalo.
Prvy den som lietal smerom na Norciu, lietanie bolo take "nase". Ponad lesy, dedinky, stupaky trebalo hladat, centrovat, boli slabe ... a zistil som, ze kridlo mi netaha do lava trochu, ale fest. Po polhodinke som isel pristat, aby som vladal. Pristal som ukazkovo (s funfexom sa inac ani neda 8) ). Taliani na pristavacke ma pochvalili, vraj hned videli ze som dobry pilot :shock: . Teraz neviem ci som letel lepsie, ako maju oni nastavenu latku, alebo ci som ju podletel :?: (Oni mali len zletaky. Chytil sa len jeden padak a ja)
Dalsi letovy den som uz startoval smerom do udolia Castelluccia, a to uz bol "iny Kapusanak". (medzicasom som si skontroloval spiry - a nic, tak som aspon naspanoval poslednu lavu spiru. Nebolo to idealne, ale uz sa dalo normalne lietat) Lietanie zadarmo na kopci s prvysenim cca 1500m , nad hrebenom vyhlad na more (cca 60km) ... Skratka raj pre lietacov.
Urcite by som sa tam este chcel vratit...

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Laco, vitaj doma. Donesies do klubu nejake fotky?

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Dufam ze donesiem aspon seba, normalne musim dobiehat robotu...
Fotky som zatial neskompletoval, uvidim ci stihnem..., ale ked, tak urcite donesiem zazitky :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Laco o kolkej si startoval?
Pretoze ked ja chodim do Talianska tak dochodcovia a rekreacny piloti startuju po 16-tej hod. a lietaju do zapadu slnka v oleji.
Tiez som vyskusal na Monte Cuccu, Medune,... a funguje to.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Norbert napísal:Laco o kolkej si startoval?
O 18.00 (LSEC) +- 15 min

Napísať odpoveď