MSR Kokava 1-2.8.2009

Letové dni 2009
pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

MSR Kokava 1-2.8.2009

Príspevok od užívateľa pegas »

:-)
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Gaspi, mohol by si aj trosku popisat co ste polietali.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

6 Ľudi v cieli z 8

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

V sobotu rano start okolo osmej. 10:30 sme na Kokave. Asi 20 minut po nas prisiel aj zapad. Kedze bola deka ideme na kopec trochu neskor. Podmienky sa nezlepsovali ako sme chceli. Na starte fukalo ani nie 2m najcastejsie nic.
Prvy gaspi, za nim stal na starte juro, ja a potom pluco. Gaspi sa vozil vo vyske startu, Juro mi prenechal poziciu. Moj let sa skoncil o 50m nizsie a odniesla si to trapeza. Potom startoval juro povozil sa a pristal. Potom Pluco a tiez mal preeeedlzeny zletak. Na starte cakal este Fero a Jaro ale uz nestartovali. Pobalili na kopci. Nedela dlhe rozhodovanie - niektori chceli ist aj na kralovku. Nakoniec znova juzny start nad Kokavou. Na starte fukalo uz lepsie, ale vo vzduchu to nevyzeralo ruzovo (ty co polietali povedia, ze fasa). Poradie na starte Fero, Juro, Ja, pluco. Fero nieco chytil juro skocil za nim, chvilu sme to mali na starte zboku potom som hned siel ja a pluco, ale po predlzenom zletaku uz sedime obaja na pristavacke. Potom startoval peto benko na zletak. Nasledovali laco, gaspi, Jaro a Miro. Tono Pavelka neodletel ani na 3x tak pobalil na kopci, Nakoniec startoval Miso.
Z pohladu divakov na pristavacke:
Sem tam niekto vyrazil na tra,t ale potom sa hned vracal na svah alebo koncili na pristavacke. Na pristavacke pod kopcom sa mnozili kridla, takze zacalo byt aj veselo a vitali sme kazde kridlo ktore sadalo :-)
Jediny fero to posadil za kopce (podla mna uz o nic neslo tak je to pre mna nepochopitelne). Nasledovalo zase pitie, jedenie :-).

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

sidewinder napísal: podla mna uz o nic neslo tak je to pre mna nepochopitelne).
- ale islo, prestuduj si pravidla, alebo si nechaj vysvetlit preco to tak bolo. Na Haji aj v Egeri sa v tom case lietalo o 106. Zaujimave ze aj predpoved to takto ukazovala. Dajte treglogy.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Ma to Gašpi

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

A ja som sa tesil ze konecne vysli 2 letove dni ked nikto nic nenapisal na forum pocas celeho vikendu.

A este ked som cital ako u padackarov ako fungoval Haj, tak som myslel ze lietate 100-vky...

skutak
Príspevky: 174
Dátum registrácie: Št Júl 03, 2008 12:25 am
Bydlisko: K priehrade 788/14 Banovce nad bebravou
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa skutak »

Tak pekne ste sy polietaly ako citam no hodte sem odkaz nech vydym vysledky a hlavne kolko stracam na vas :D

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Noro tebe je zima na mozok? Na Haji sa može lietat aj za dažda, to nie je etalon pre lietanie. Všetci sme laborovalis počasím jak o 106 a bohužial to teraz navyšlo. Myslím že takých prípadov za posledné roky ne je až tak veĽa.
AJ v žline polietali ale ešte neviem či sa dali lietať prelety. Aj my sme stúpali a lietali ale nebolo to využitelné pre slušný tracklog.
Ja osobne hodnotím víkend ako veĽmi dobrý vzhĽadom na to že sa mi veĽmi ukázalo ako je dôležité sa stretávať, trénovať, lietať a aj rozprávať a tĽapkať sa po pleciach.
Apropo, ved s sobotu bolo 6 Ľudí v cieli z 8. :wink: :) :lol:

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

vikend bol kaft suprovy, hlavne ze sme sy pekne polyetaly. Vsetko podla hesla " Vyny, vydy vycy :shock: :shock: :shock:

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Má niečo do seba tá Ĺ kutova nová slovenčina. Vidno že kraj medzi Uhrovcom a Bánovcami je bohatý na reformátorov slovenského jazyka. Najprv Ľudovít Ĺ túr, a teraz ďalší veĽký Slovák s menom začínajúcim na "Ĺ ". :-)

Keď to používa už aj Lászlo, budem sa to musieť naučiť aj ja.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

sidewinder napísal:... Jediny fero to posadil za kopce (podla mna uz o nic neslo tak je to pre mna nepochopitelne). ...
Majo, ty tomu nerozumieš. Fero je PRETEKĂ

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

="pegas
Celkovo máme teda odlietané 2 platné disciplíny, čo je jedna z podmienok platnosti ročníka. Druhá podmienka je 1500 bodov za víťazov disciplín, takže nám ešte chýba 1500 -836 -19 =645 bodov. To znamená, že sa musí podariť ešte jeden kvalitný deň, alebo dva-tri menej kvalitné.
Neni to nahodou ze musia byt odlietane 4 platne discipliny??????

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Máš pravdu, Plučo. Pomýlil som si to s Podbrezovou. Správne má byť 4 dni, takže nám chýbajú ešte 2 disciplíny.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Vsak sa lietalo na Kokave na zaciatku maja.
To sa vtedy neodlietalo ani jedno kolo?

Napísať odpoveď