10.08.09 Cihoc

Letové dni 2009
kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

No niečo na tom bude :-)

Možno sa v budúcnosti bude písať aj o Ĺ kuťákovom pravopise ako zjednodušil všetkým učenie sa tak ťažškej reči :-)

skutak
Príspevky: 174
Dátum registrácie: Št Júl 03, 2008 12:25 am
Bydlisko: K priehrade 788/14 Banovce nad bebravou
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa skutak »

Zatial som kludny ale neviem preco to furt rozoberate uz kedy si pred casom som sa priznal ze Slovencina my nejde a obvzlast gramatika.

To je ako kby som sa ja do niekoho stale navezovl ze jenu nejde toto a on nevie toto :evil: :evil: :evil:

Ked si pozrem v akych intervaloch som byval prihlaseny a nieco napisal tak su dost velke a vzdy niekto ripol ano Gaspi ale sak pohoda este to zvladam len my na to dochadza trpezlivost.

To mate tak ak si niekto mysli ze je dokonali kludne,nech si to necha pre seba.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Skuty, vacsinu chyb co robis nie je pretoze nevies gramatiku, ale pretoze si nepozorny. Mas tam vela preklepov. Skus si to precitat aspon raz potom co text napises a uvidis, ked odstranis preklepy, odstranis aspon 50% chyb. Ja sa tiez nelubim s gramatikou ale preklep je chyba pozornosti nie ovladania gramatiky.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Súhlasím s Plučom. A ešte ku gramatike - málokto ju ovláda dokonale, ale to nevadí. Ale Ĺ kutyho slovenčina - to je pojem - to je extrém. To sa nedá len tak prejsť, keď ti to ide vypichnúť oči. Prepáč Peťo, keď nám to príde zábavné. Nie je v tom žiadna zlomyseĽnosť.

Iné by bolo, keby sa niekto niekomu vysmieval za niečo, za čo nemôže, s čím sa narodil atď. Mimochodom tento problém môžeš Ľahko odstrániť. Ak sa mnoho iných Ľudí dokáže dokonale naučiť dva až štyri jazyky - slovom aj písmom, mohol by si sa naučiť poriadne aspoň ten jeden - materinský.

Napísať odpoveď