16.08.2009 Dubina

Letové dni 2009
pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ani na Háji sme nemali svah (okrem Zádielu). Po doline išiel dosť výrazný juhozápad-západ a Hájska dolina bola v záveternom rotore. Bolo to o termike. Vilo štartoval za nami na padáku a nezachytil sa.

Svahovanie na Zádieli bolo iba nejakých 50-70m nad hranou, ale aj na tom vidno, že nie je jedno, či letíš v 2/3 svahu, alebo na jeho vrchole.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

to gašpi: .. neprovokuj so svahovaním, bolo to take aké bolo a basta. Nevidíš tu radosť z lietania?
to Ivan: som vytešený ivan z toho ako si presne popísal to čo sa dialo. Na vrane je naozaj trocha namáhavé svahovať ale ak ta nechajú na nej ešte nejaký rok takto perfektne lietat prideš na to ako sa s nou nepretláčať. To prvé pristátie bolo naozaj ako si napísal ale hlavne vdaka tomu že si sadal medzi blízke stromoradia a tam sa vrana po preklopení stáva kus vratká pri malej rýchlosti. Uvidíš na bezantenaku to navalíš, prefrčíš okolo stromov 50 a parádne to 15 m položíš pred jelšu v bezvertí. :lol:
Rozpočet v tvojom podaní bol perfektný lebo si urobil to na čo si mal.
8) Keby si zozkopával koruny jelší a vrb boli by sme aj my aj ty dostatočne pos...tý. Na to prídeš s kždým dalším letom. Snaž sa ako v nedelu a tvoji inštruktori sa postarajú o ostatok.
to all: štart bol naozaj nachystaný na trocha silnejší vietor. Určite pre večernú svahovačku v streeme je to fajn. Aj ja by som sa prihovaral za nový štart. Kus ma straší aj ta zelena flora na mape. :o Urobte prieskum cesty nafotte ju a verim tomu že by sme jeden den prišli na početnú brigádičku.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ospravedlňujem sa, už budem ticho :)

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Obrázok - Robo nad Dubinou
Obrázok - Jaro na starte
Obrázok - Marek na starte
Obrázok - Nieje nic lepsie, ako ked sa rodina zijde (jaro vdaka za foto)

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

sidewinder napísal: Nieje nic lepsie, ako ked sa rodina zijde (jaro vdaka za foto)
...a to tam pod tými Tatrami tak mrzlo, že ste sa takto zababušili? PodĽa pozadia sa zdá, že bolo leto!

Napísať odpoveď