25.08.2009 Haj

Letové dni 2009
Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Ja som to videl sice trochu inac ...

ale napriek tomu : "Marian, prepac"

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

tha ja nesom urazeny, mne len slo o situaciu, proste keby dotycny potreboval nejaku vaznejsiu pomoc, nebola by a v takom terene by to jeden nezvladol.

Tak kedy ideme zase na HAJ? ;-)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Gaspi, s tou najvacsou autoritou to bol z Tvojej strany urcite zart. Inak, co som mal urcite urobit, kedze vysielacka trochu haprovala, mal som Ivana poziadat, aby mi zavolal z mobilu

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Príspevok od užívateľa peterb »

sidewinder napísal:Tak kedy ideme zase na HAJ? ;-)
Lietať by sa dalo hádam aj dnes a zajtra aj pozajtra :shock:
Stále ale sa snažíte ututlať ako ste si polietali, a zaveste aj nejaké fotky alebo videá

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Peto aj vcera sa dalo :wink: .
Ostatny normanle, Jaro si zaletel origo magic a bol z neho uplne uneseny, Laco neviem, jeho som len videl kruzit v malej mulde - tusim cez pol hodinku bol hore. Vlado zletel sa mi zda, videl som ho v poslednej zakrute na pristatie, ja som si zletel a Juro tusim cez 2h, potom este priletel Jano s tym motorovym vrcadlom.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

co sa tyka lietania, tu je moj tracklog: http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2009/13:20

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

juraj napísal:... s tou najvacsou autoritou to bol z Tvojej strany urcite zart ...
Ani nie - pred zodpovednosťou neutečieš :)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Takze tomu rozumiem tak, ze autoritou som pre Teba len vtedy, ked mam niest zodpovednost? :)

JaroSNV
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne Máj 24, 2009 9:02 am
Bydlisko: Olcnava,Osloboditelov1/1,05361
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa JaroSNV »

pegas napísal:Ešte, keď to porátam: okrem Mariána tam boli už iba traja starí piloti (Juraj, Vlado, Laco) a Jaro Mucha. Ako poznám Jara, tak od neho sa takéto veci nedajú čakať, takže to bolo na vás troch. Niekto z vás to mohol skoordinovať. Veď s týmto sme nikdy nemali problémy.
Ale ale Gašpi,tak mi už odpusť tu neúčasť na statickej ukážke v Slatvine,že som tam nešiel odprezentovať svoje dvadsaťpať ročné krídlo a dal som prednosť lietaniu na ktoré som za posledných pat rokov velmi nemal čas,som rad že píšeš že ma poznáš,aj ked sme sa desať rokov nevideli a inú skúsenosť so mnou nemáš.Na štarte som reagoval na pokyn inštruktora,aj ked osobne ma mrzí že som im nešiel pomocť, ale to už je Peťo mimo teba.
JaroSNV

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Jaro, Juraj to už vysvetlil za teba, tak mi to prepáč. Snažil som sa k veci, ale mal som zlé predpoklady, preto to teraz vyznieva uštipačne. Ale správne si uhádol, myslel som iba na tú SĽubicu. Pre teba prkotina, ale mňa to vtedy dožralo. Snažil som sa to rozdýchať, ale vidíš - ono to nakoniec niekde vypláva. Rád si opravím svoj prvý dojem o tebe, keď mi dáš na to príležitosť. Prvý pokus - u mňa mínus. Nakoniec to vtedy na SĽubici zachránil Jano, takže žiadna škoda sa nestala, len ten zlý pocit ostal. Nemôžeš sa mi diviť.

Na tej SĽubici som mal s vybavovaním nejaké náklady na cestu, a zato som sa zaviazal k nejakým symbolickým protislužbám. Nechcel som nič iné, len aby Ľudia, ktorí to majú bližšie ako my z Košíc, si tam išli na ihrisko postaviť krídlo a dať si guláš, preto ma trochu nažhavila tá poznámka, že ja z Košíc to mám predsa bližšie.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Nejake fotky a videa som dal na ftp ...

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

dakovame

Napísať odpoveď