01.09.2009 Dubina

Letové dni 2009
Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

skutak napísal::shock:
Ĺ kuty, toto je dobrý nápad - ako sa písanou formou vyjadrovať pomocou smajlíkov a neurobiť ani jedinú gramatickú chybičku.
...ale si s nami vybabral!!!

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Príspevok od užívateľa peterb »

Gramatika na tomto fore je uz straaaasne obohrata platna, a niektorych (mna) uz unavuje citat taketo prispevky. Toto forum je o niecom inom!

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Súhlasím. Mimochodom chýbajú ti v príspevku dažne a mäkčene :D

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Príspevok od užívateľa peterb »

Ty provokatér :)

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

ok páni možo schizofrénia :shock:

No ja to vidím inak a pravda je smutná , že čoraz viac dobrých pilotov ,,kašle na MSR ,, a račej lieta prelety pre radosť.

Inak máš pravdu , teraz všetci hrdinovia a na súťaž MSR ledva 10 pilotov príde ! :twisted:

Ja sa musím priznať že už som sa trochu rozlietal a na budúci rok sa isto nezúčastním MSR , lebo sa nechcem hádať z organizátormi najlepšej súťaže na Slovensku na ktorú som sa vždy tešil a moc ma táto súťaž naučila.

Bohužial po poslednej skúseností na MSR sa račej budem zúčasťnovať súťaží na báze rekreačných pilotov - hobby :) a nebudem robiť problémy ostatným.

Bez lietania skrátka neviem žiť a letectvo je u mňa na 1.mieste !

Len taká moja pikoška , že raz som nechal snúbenicu a rozišiel sa s ňou kôli lietaniu , lebo to nechcela akceptovať a ja tsom jej povedal že bez nej môžem existovať ale bez lietania isto nie ! :idea: Dúfam že to niekto niekedy proti mne nezneužije a ostane to medzi nami pilotmi !

Bohužial - tvrdá realita ale nebanujem.

Môj ciel je aby som sa dostal na laťku najúspešnejšieho pilota historie MSR v ZK a to Juraja a jeho rodinné spolunažívanie v rodine s lietaním.

Juraj poraď recept :?


Ĺ kuty má svoj jazyk , tak navrhujem sa do neho nenavážať a brať ho s rezervou. Je skrátka vzor aj pre A.Bernoláka :idea: Mal by sa od Ĺ kutiho ešte čo to učiť , nemyslíte ? :lol:

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Zlodej kričí: "chyťte zlodeja!".

Aj by som sa zasmial, ale bolo by to cez slzy. Peťo, som ti vďačný za hlbokú psychologickú sondu do vnútra tvojej duše. Pripomína mi to ten tvoj prejav v Podbrezovej, keď si vymenoval všetky nadávky, ktoré si vraj povedal, ale si ich v skutočnosti nepovedal. Aj teraz - nemusíš hovoriť všetko, Ľudia to možno ocenia.

A teraz ti poviem úplné tajomstvo - sme na Internete, takže je to iba medzi nami a ďalšou miliardou Ľudí, ktorá si to tu môžu prečítať.

Napísať odpoveď