01.09. 2009 Tandemy na Orešanoch

Letové dni 2009
Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

01.09. 2009 Tandemy na Orešanoch

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Na sviatok, Deň Ăšstavy je dobrá predpoveď počasia na lietanie na Orešanoch. Dohadujem pasažierov na tandemy a Mirka L. ako pomocníka. Silnejší JV, J nám zabezpečuje svahové lietanie na kopci. Pekné polietanie v trvaní 30 minút až 1 hodiny si vychutnali v peknom počasí s dobrou dohĽadnosťou Lucia, Maťo, Marek a Marián. Všetci mali z toho pekný zážitok a verím tomu že im tie spokojné úsmevy na tvári po pristáti vydržali až do večera. K poslednému letu po dohodnutí zvozu auta sa pridal Mirko a na poslednú chvíĽu aj Pali. Hodinu si pekne polietali. Padačkári bohužial celý den vyčkávali a pridali sa až k večeru, keď to všetko zoslablo.

Foto:
http://deltaclubba.sk/galeria.php?gid=100
Video:
http://www.youtube.com/watch?v=6EolQeQZ ... rofilepage

www.deltaclubba.sk

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Plucko, verim, ze sa spokojne usmievala aj Tvoja naprsna tasticka (penazenka) :D
Inak super.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

juraj napísal:Plucko, verim, ze sa spokojne usmievala aj Tvoja naprsna tasticka (penazenka) :D
Inak super.
No iba dva boli platene.
Jeden bol darcek k narodeninam a druhy som vybartroval za tandemeovy zoskok z lietadla. Jeden pasazier bol totiz parasutista ktory robi tandemove zoskoky v Dubnici. aaaa bojim!!! :o

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

To by som sa aj ja bal. Tohto roku sa tak v Mladej Boleslavi zabili instruktor s pasazierom. Pre jeden blby pad. Zlet z Haja trva dlhsie :D

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Aj v Košiciach sa nedávno zabil jeden parašutista. A dnes som skoro skončil pod autom na bicykli ja. Niet nad bezpečné závesné lietanie :)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Presne tak, Gaspi. Tak to dopadne, ked sa rogalisti pokusaju hybat v dvojrozmernom priestore :D

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Príspevok od užívateľa kelek »

Som tvojho názoru Juraj.

Lietanie s rozumom a s nepreceňovaním svojich schopností je isto bezpečnejšie ako prejsť cez prechod pre chodcov na druhú stranu cesty :idea:

Napísať odpoveď