2009_10_08 Tokaj

Letové dni 2009
Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

2009_10_08 Tokaj

Príspevok od užívateľa Laco »

Miso ma zase raz prekvapil svojim telefonatom o 8.00. Po rychlom vybaveni pracovnych zalezitosti,... a ranajok vyrazame na Tokaj.
Bolo to krasne lietanie, cas ako koncom augusta, aj malo trochu prichut Dubiny z augusta 2004 :roll:
Malo to vsetky prvky americkeho akcneho filmu... akcia, napatie, ...a stastne usmevy hlavnych hrdinov na konci (od radosti ze ziju...)

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Myslíš "tú" Dubinu, čo som sa vo vzduchu tak veĽmi bál?

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Z Tvojho príspevku, Laco, sme sa ani zbla nič nedozvedeli. Nemusíte byt, páni piloti, až takí málovravní.

V Poprade dnes fúkal od samého rána čerstvý juh. Mal som po službe sto chutí vyraziť na Dubinu, ale v sobotu žením syna (nie toho, čo lieta!) a ešte je čo vybavovať a zabezpečiť, aby nechyblo víno ako v Káne Galilejskej. Možno, že na kopci fúkalo aj tak viac, ako je únosné. Azda do konca októbra ešte bude čas i dobrý vietor!

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

teda myslel som ze to aj napriek predpovedi pojde trochu vyzsie . A mozno aj slo :) . Vlastne chcel som okusit posledny "letny" den, bolo riadne horuco. Laco ak chces svoje krasotne pristatie vymenit za daco ?, stiahni si ho z FTP. Teda od Vas ROGALISTOV tohto roku nemam ani fotku :( , takze od teraz ich budem vymienat alebo predavat.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Laco noooo videl som to video a nebudem setrit kritikou.. Je to jedno nadherne nadherne pristatie :)

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Veru, zaujímavý štýl. Tie poetické, dlhé kroky v metrovej výške nad zemou - to bude určite štýl "labutie jazero". :D

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Edmond PP napísal:Z Tvojho príspevku, Laco, sme sa ani zbla nič nedozvedeli. ...
Takze vtedy na Dubine s Petom sme sa riadne vybali... dnes to az take zle nebolo. Aj tak to bol jeden z tych letov pre radost - ze som rad, ze som uz pristal :wink:
Ked som startoval, tak fukala zdrava 8. Islo to ale tak v priemere 50m nad start, vsade same stupaky (a vsade same klesaky?). Dalo sa vozit (v tychto psich vyskach), ale po serii "bojovych suvratov" som stratil "moral". Keby to cele fungovalo aspon 150 m vyssie, ...

Napísať odpoveď