21.10.2009 Stranik

Letové dni 2009
belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

21.10.2009 Stranik

Príspevok od užívateľa belani »

Po utorkovom obzerani Aladina sme sa s Kajom dohodli na mozno jednom z poslednych tohtorocnych polietani na Straniku. V stredu rano som bol este v sedle obzriet kolko je snehu na ceste, ci sa tam Karel vobec vydriape so svojou stvorkolkou. Na obed sme sa stretli v zostave ja, Mates, KH a jeho dvaja Karlovi cerstvi piloti. Pri prvom vyvoze museli nasi bratia cistit cestu od padlych stromov a niektore vacsie aj pilit za co im patri vdaka a dalsie slubene pivo :) Na starte sneh a JV okolo 8m/s. Postupne sme to odpalili ja, Mates a Karel. Mates to po chvili vzdal lebo si zabudol na strarte rukavice a tie bolo naozaj treba :) Davalo to tak 300m nad start. Karel zalietaval starsieho Quasara (btw velmi pekny) takze mi konecne stale niekam neutekal :twisted: . Pekne polietanie s krasnymi vyhladmi na zasnezenu Fatru (fotky nevysli), len kosa. Po asi hodke to "vypli". Pristavali sme zas spolu. Mne sa podarila "konecne" po dlhej dobe drzka :)
Nakoniec este letel Karlov zverenec ale uz sa mu nepodarilo chytit.
Clanok tiez na http://www.hanggliding.cz/aktuality/str ... omment-226
Pekne polietanie, Karlovi DIK za vyvoz!

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Pekna svahovacka, len skoda tych zabudnutych rukavic.. cvicil som pocas letu s prstami kolko dalo, ale ked uz som malickami nevedel hybat, siel som dolu. Polhodka vsak po takmer dvojmesacnej prestavke potesila ;)

Napísať odpoveď