23.1.2010 Budimir

Letové dni 2010
Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

23.1.2010 Budimir

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Vycvikovy den
Foto:
Fotografie 24 (MB)
Videa:
Videa 207 (MB) - mal som nastavenu nafigu kvalitu - videa tiez dost na figu :( :(

Kto ma pristup na ftp s.ics...... tak si mozte stiahnut odtial - su to tieto dva zip-y.

jozzo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Sep 26, 2007 7:12 am

Re: 23.1.2010 Budimir

Príspevok od užívateľa jozzo »

...dakujeme za foto a videa :) ... a davam do pozornosti clanok s prezentom , zachytil som nieco o tom , zeby v spravach?
http://www.novinky.cz/veda-skoly/189817 ... uffin.html" onclick="window.open(this.href);return false;

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 23.1.2010 Budimir

Príspevok od užívateľa juraj »

Pre tych, ktori na Budimiri neboli: P. Exler pokracuje v konverzii na lesenie, urobil 8 startov, Ivan uspesne zvlada Deltu - 6 startov, Rado po 4 mesacnej prestavke 5 peknych startov a prve lety v lezacke (viac nevladal - zlepsit kondiciu!), Jozko po rocnej? pauze statocne bojoval s vranou, Alka pred prvym startom (uz sme na Delte) kvicala ako prasiatko na porazke, ale po pristati volala - este raz, este raz, Livia prisla, zapla sa a a s prehladom odletela (niektori chlapi by sa aj mohli hanbit). Marek Azari (kto si ho este pamata?) prisiel a lutoval, ze nie je celkom zdravy.
Pocasie bolo takmer idealne (jasno, sv. do 2-3 m/s) a nalada dobra. Este aj teraz ma trochu boli telo :D
Uz sa tesim, ako nasich ziakov budeme zhadzovat z vyssich kopcov

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 23.1.2010 Budimir

Príspevok od užívateľa sidewinder »

dufam, ze sa vyjadria aj ziaci... lebo potom to vyzera, ze sme tam boli dvaja :-)

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 23.1.2010 Budimir

Príspevok od užívateľa raf3 »

Nuž bolo to naozaj výborné a po ležiačky som letel prvý krát (neobvyklé letieť hlavou dopredu .... :D ) ..... Nebyť Jurajovej výhrady voči mojej kondičke by som inštruktorov pochválil za výborne zvládnutý kurzový deň ..... ale takto Vás môžem iba pochváliť za skvelo zorganizovaný letecký deň,vynikajúcu organizáciu leteckej prevádzky, lietalo sa súčasne na Vrane a Delte, a za dodanie odvahy a cenných rád pri prvom lete v ležačke Jurajovi, ďakujem .... videá hovoria za všetko .... :D

P.S.: Každý štart som behal ako o život,aby neboli reči že bežím pomaly, nasledoval asi 14 až 20 sekundový let a cesta nahor ..... vláčili sme krídla o dušu ... a ja som sa priznal, že mám dosť ..... :D :D :D

P.S.S.: Majo vďaka za videá a foto a podporu.

Ďakujem všetkým za super sobotu.

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Re: 23.1.2010 Budimir

Príspevok od užívateľa peterb »

Škoda, že ste nedali info o lietaní do éteru :x , bol by som sa pridal

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 23.1.2010 Budimir

Príspevok od užívateľa juraj »

Peto,
poznas tu riekanku? Zide z oci, zide z mysli. Mal by si sa niekedy ozvat, ze aj nadalej mas zaujem o lietanie. Povodne hrozila Lada a bol by som Ti zavolal, ale nevedel som, ze mas zaujem aj o Budimir.

Napísať odpoveď