07.03.2010 BUDIMÍR

Letové dni 2010
raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

07.03.2010 BUDIMÍR

Príspevok od užívateľa raf3 »

Zdravím všetkých, keďže zatiaľ nik neotvoril včerajšie lietanie, tak si Vás dovoľujem informovať o včerajšom lietaní na Budimíri pod velením Juraja Sladkého ktorý bravúrne zvládal súčasnú letovú prevádzku dvoch Vrán a jednej Delty.
Začalo sa lietať o 13.00 miestneho času a skončilo sa o cca 17.00 spoločnou fotografiou nastúpenej jednotky pred naštartovanou Deltou. :D Dokopy nás na kopci aj s Jurajom bolo 7 + fotografka, tak prosím o foto, video a názory zúčastnených.
Juraj prosím začni. :D Všetkým ženám lietajúcim aj "lietajúcim" želám k MDŽ všetko najlepšie!!!
Naposledy upravil/-a raf3 v Po Mar 08, 2010 11:50 am, upravené celkom 1 krát.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 07.03.2010 BUDIMÍR

Príspevok od užívateľa juraj »

Take nadsenie a radost, aku citit z Radovho prispevku, uz nie som schopny vyprodukovat. Ale je fakt, ze vcera zvladal vranu aj s lezackou bravurne. Ivan si tyka s Deltou, Jozko zlepsuje rozbeh, Peter E. uz bezchybne bezi. Po dlhom case som videl letiet Mareka Azariho a prijemne ma prekvapil. Peterb zase zazil najhorsi utok turbulencie prave pocas rozbehu, ale prezil. Mam aj nejake videa, len musim zistit, ci ich este viem dat na ftp. Ak nie, donesiem na kluci do klubu.
Prílohy
Toto je cela vcerajsia vyprava na Budimir. Ako kazdu jar, je nas dost.
Toto je cela vcerajsia vyprava na Budimir. Ako kazdu jar, je nas dost.

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 07.03.2010 BUDIMÍR

Príspevok od užívateľa raf3 »

:D Bola to fajn nedeľa! S tými videami na FTP ti pomôžem pokojne sa pýtaj na návod! :D
Ešte raz Vďaka Juraj.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 07.03.2010 BUDIMÍR

Príspevok od užívateľa eduardo »

Tak uz sa tesim na rozrastajucu sa partiu Kosickych lietacov. Dufam ze sa na jar zijdeme vsetci spolu na velkom kopci.

Napísať odpoveď