1.4.2010 Sľubica

Letové dni 2010
Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

1.4.2010 Sľubica

Príspevok od užívateľa Michal »

Velmi zatienene, bez vetra a zivota. Vyse hodiny cakam na okno, to uz vsetky padaky vyhnivaju. Napokon sa buchty zliali a ziadne slnko neprislo. Startujem do beznadeje. Na juznej strane daco smudlam az po zem. http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2010/11:35" onclick="window.open(this.href);return false;
Po pristati pozrem hore a ostavaju mi oci pre plac. Krasne slniecko i termicke zavany. Padaky startuju po druhom vyvoze: http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2010/12:05" onclick="window.open(this.href);return false; :shock:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.4.2010 Sľubica

Príspevok od užívateľa jaro »

MIso, nechci sa vzdy podobat PG, Predpoved na vcera bola presne taká ako vyslo pocasie. Mal si cakat, už na obed som behal po presove a bolo to jednoznačné že to ustupuje od zapadu. Skoda ze ti to nevyšlo, traba tych PG ponananat, konecne.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 1.4.2010 Sľubica

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

jaro napísal:MIso, nechci sa vzdy podobat PG, Predpoved na vcera bola presne taká ako vyslo pocasie. Mal si cakat, už na obed som behal po presove a bolo to jednoznačné že to ustupuje od zapadu. Skoda ze ti to nevyšlo, traba tych PG ponananat, konecne.
Jaro, myslel si tým "ponaháňať"? Asi áno, leto ten včerajší let do TMA Poprad by normálne bol na piloťák! ...až kým sa niečo nestane!
Thalhofer GT
Bautek Fizz

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 1.4.2010 Sľubica

Príspevok od užívateľa raf3 »

A to v PP na letisku nemáte nejakého jazdeného Delfína (L29) ??? Roztiahnuť za V3S a poď ho na PG ...... :? :|
Aspoň dúfam, že to bol PG a nie HG .....

Napísať odpoveď