2.4.2010 Odviják Haláčovce

Letové dni 2010
Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

2.4.2010 Odviják Haláčovce

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Tak sme sa opäť stretli na našej vlečnej dráhe. Všade mimo cesty blato, tak sme boli nútení sadať priamo na ňu. Odviják som nastavil na nižšiu silu, aby sa špagát netrhal. Dnes nepadali žiadne rekordy, zato Jožo-ZM prezrádza vo výraze v tvári nefalšovanú radosť, keď si po dlhej zime mohol oťukať tento spôsob lietania. Predstihol tak aj našich výkonnejších pilotov a tí budú mať čo doháňať :mrgreen:
Na miesto činu prišiel aj Škuťák so Šamanom a pekne nás povyťahovali hore. Takže dikes chlapci !!!

A samozrejme aj niečo pre tých, čo sa nezúčastnili... http://www.youtube.com/watch?v=LkWp80FpvWA" onclick="window.open(this.href);return false;

Jozo-ZM
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Dec 02, 2009 11:36 pm

Re: 2.4.2010 Odviják Haláčovce

Príspevok od užívateľa Jozo-ZM »

Ja len pridám ,že po zmarenom minulom týždni ked sa proti nám spriahli nebesá to v piatok vyšlo.Jednobodový záves sa mi zdal pohodlnejší akurát som si musel dávať väčší pozor na odopnutie,ináč super.Zistil som že nie je problém odšartovať s miernym bočným vetrom,čoho som sa z počiatku obával.Hádam ked vylepšíme Oskara,teda hlavne Braňo :D ,lebo on je otcom tejto myšlienky pokoríme aj magickú 300-metrovú výšku.Zajtra ešte možno doplním nejaké video čo "točil"môj syn ak ho teda nejako spracuje.Páni letci a Čihoc zajtra ???

Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: 2.4.2010 Odviják Haláčovce

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Myslím že je dobre, že sme dnes nešli. Pri pohľade na vtáka, ktorého som zazrel z okna, je to vo vzduchu riadna bombovačka.

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2.4.2010 Odviják Haláčovce

Príspevok od užívateľa Indian »

Nedelu neist bola chyba, bol som po obede na inovci (1000mnm) a nebolo to vobec silne, by som povedal ze rovnake ako v BN no na prrvy let s magicom by to asi nebolo. Skoda. ale aspon si dam poriadne dokopy ruku.

Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: 2.4.2010 Odviják Haláčovce

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Aká náhodička. V ten istý deň sa odvíjali aj kolegovia z Čiech. Mali však lepšie podmienky, aj lepšiu techniku. Aspom že vlečnú dráhu máme porovnateľnú a možno aj lepšiu. Zvyšok príde časom... :D
http://www.youtube.com/watch?v=K4KUzqAu ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď