10.7.2010 Kohút

Letové dni 2010
pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

10.7.2010 Kohút

Príspevok od užívateľa pegas »

Ja 2:30' Osvedčil sa mi štart pri závane zľava - celú cestu na pravý svah ma to podržalo. Na vrchole svahu to zvädlo, tak som sa presunul na východnú stranu, tam to chodilo, skúsil som aj ďalšiu dolinu východne a tam to bolo ešte lepšie. Až vo výške hlavného hrebeňa to prepuklo. Základňa v 1950m ale v 1900m ma to prestalo baviť. Za Dubovicou nie a nie sa zdvihnúť z 1450m, hoci tam chodili pekné mraky, tak som sa radšej vrátil nad Dubovicu a odtiaľ som sa nechal znášať stupákom na hrebeň. Odtiaľ som sledoval napínavý slalom Laca pomedzi stromy v závetrí hrebeňa. Tieň doslova 15 metov po tráve a pred ním stromy, vľavo stromy, vpravo stromy. Hotový TopGun :-) Vzduch sa menil každú chvíľu, stupáky neboli spoľahlivé. Nad letiskom v Ražňanoch som sa vozil 10 minút v stupákoch od dráhy.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Re: 10.7.2010 Kohút

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Ja tiez 2´30"

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 10.7.2010 Kohút

Príspevok od užívateľa Laco »

Tak aj ja si vystacim, s tymi troma ciframi .. 2:03´

Gaspi sledoval moj slalom... ale ja som si ho musel prezit :? Myslim ze som zvladol nielen let pod radarom, ale aj popod delostrlecku palbu, (mozno aj popod palbu z gumypusky...) Ale vytocil som stupak, ktory sa odtrhaval na rozhrani pokosenej dateliny, a rozdupaneho mraveniska - aspon pri pozorovani z tej vysky sa mi tak zdalo... :lol: :lol:

Inac pekny den aj ked ani ja som nenasiel schemu podla ktorej vzduch fungoval. Z popod zakladne som odlietal vo vyske cosi cez 1600 (a to uz som chytil na okraji chumacik...) a Gaspi mal zakladnu v 1900. Fero dokonca cez 2000. (asi to bude tym, ze som nevojak, teda nemam co robit na gaspiho zakladni... :lol: )
Mrzi ma, ze sme sa nechytili viaceri, neviem ako by to dopadlo na ciernej kope... (Pozeral som tracklog PG z ciernej kopy - nic moc...) tazko povedat.
Fero odletel svoj standard ... na zaciatku sa chytil tam, kde to vobec nenoslio... atd... ale to pre nas nie je etalon 8)

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 10.7.2010 Kohút

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ja 1:33.
Mne to pripada ze Fero lietal v iny den ako my. :shock:

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Re: 10.7.2010 Kohút

Príspevok od užívateľa Ivan »

2:0 pre kohut utechou mi je prejdenie na deltu s plavajucim priecnikom :) modra delta je vola!

Som ready na dalsi reparat. :)
Laminar 13 R ...

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: 10.7.2010 Kohút

Príspevok od užívateľa Michal »

Jaro - na fotkach je vysek za Kohutom, nic moc no mozno by trebalo vidiet
IMG_3645.JPG

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 10.7.2010 Kohút

Príspevok od užívateľa jaro »

minule som to obzeral ale nepokladam hodnee za debatu

Napísať odpoveď