31.07.2010 Budimír

Letové dni 2010
raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

31.07.2010 Budimír

Príspevok od užívateľa raf3 »

Včera nás "juniorov" Juraj potešil keď nám zavolal a povedal,že ak budeme dobrí, tak nás vezme na Budimír.
My sme boli dobrí a on Neklamal! :D
Po troch dlhých mesiacoch čakania nakoniec vyschla zem, Budimír sa prestal hýbať a my sme sa začali ....
Dva telefonáty zraz o 10.00 pred garážou ( ja som oslobodený, lebo bývam ďaleko a doma som nakladal namiesto rogala kosu, lebo sa mi páčilo ako ju zalietaval na Dubine Edmond PP :D )
10.35 Príchod ..... Výber vhodného miesta ( 1 až 3 kravince na jeden štvorák, všetko čerstvé, žiadne Hypermarket! :lol: ) a začalo sa rozbaľovať.
Dve Vrany, Juraj a rodinka, Peťo, ja a nakoniec sa pridal sa aj Jožko (nakoniec som sa až tak z jeho príchodu netešil, lebo v súťaži o najkrajší zleták ma svojím posledným letom ma odsunul až na druhé miesto a keďže sme boli len traja ...... :lol: :lol: :lol: )

Bol to vydarený deň a keby nebol prišiel Jožko a nepomáhal nám z nosením krídel tak mám problém aj s písaním ..... :D
Vďaka!

Vďaka patrí hlavne Jurajovi ktorý aj napriek tomu, že bol dnes "chúva" na celý úväzok a staral sa príkladne o svoje deťúrence mal čas aj vysvetľovať ako na vec!

Prosím o krátke zhodnotenie dnešného dňa.

foto .....

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

jozzo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Sep 26, 2007 7:12 am

Re: 31.07.2010 Budimír

Príspevok od užívateľa jozzo »

..Rado pekne a vesele hodnotenie dna :wink:
aj foto z okolia, snad este nieco z tych nasich letovych pokusov
... k tomu mojmu poslednemu letu dodam tolko ze ak je absencia behu" po tolkych pokusoch necuduj sa ze som to chcel "dobehnut, aspon v ten posledny raz. :) a pomohla tomu aj termika.
pocas nasho cvicenia to bolo dost poveternostne premenlive, ale tak to ma byt , aby clovek nabral skusenosti. :)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 31.07.2010 Budimír

Príspevok od užívateľa juraj »

Rado, chcel som povodne prispevok napisat ako prvy, ale staral som sa o deti a vecer som uz nevladal :( Pre istotu dolozim niekolko fotiek.
Prílohy
cely vycvik prebiehal pod prisnym dohladom inspektorky Alky...
cely vycvik prebiehal pod prisnym dohladom inspektorky Alky...
... a ucna Daniela
... a ucna Daniela
nie vsetky lety sa Radovi podarili, aj ked inak je excelentny
nie vsetky lety sa Radovi podarili, aj ked inak je excelentny
najyvssie zo vsetkych aj tak lietal ucen Daniel
najyvssie zo vsetkych aj tak lietal ucen Daniel
A nakoniec to najlepsie, v klube je dalsie terenne auto, tentoraz RAV 4 v tuningovej uprave od Jozka
A nakoniec to najlepsie, v klube je dalsie terenne auto, tentoraz RAV 4 v tuningovej uprave od Jozka

Napísať odpoveď