Dubina 4.10.

Letové dni 2010
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Dubina 4.10.

Príspevok od užívateľa jaro »

Všetko rano klape na jednotku, o 10:00 sme všetci na trati. Jaro, Laco, Rado, Robo. Až na šofera SUV 4x4 z KE. Teda čakame a študujem inet, lecov madarsky trabant a podobne.
Z PO vyrazame mimo tunel lebo je zavretý, pod kopcom JV do 3 m. Cesta hore vyborna, trava uz polahana od zimy a štvorkoliek. Na štarte 14:15 do 6 m. Skladame. Ja idem napred, po štarte krasne stupam, dole kričim vietor laminar do 23 km.
Nastupuje Rado, letí s vranou vpravo, vlavo, vpred, pekne dolieta a pristava na normalnu pristavačku. POtom ostatní a vozime sa do 100 m nad kopcom. Po hodke ma to nebaví prichadza maly krizový interval. Gaspi to dobrusuje na svahu vlavo od startu. Ja idem dole, za mnou Robo aj Laco.
Marek na zapadnom starte to vzdava, vypli ventilator. Gaspi pristava.
V motoreste papkame, poniektorý aj kapustove halušky, ešte že mame motoresty pri ceste. Prisámvačku o 100 metrov dalej .... no neviem, neviem. (Ale to nie ja, Laco to u presní.) Pekný oddychový den, naplanovali sme urcite dalšie lietanie.

xContest je najako mŕtvy.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dubina 4.10.

Príspevok od užívateľa pegas »

Radov doklz s Vranou na pristávačku - prevýšenie 260m, vzdialenosť 1200m = kźavosť 4.6.
Posielam zopár fotiek.
P1210128.jpg
Prvý doklz z Dubiny na vrane
Prvý doklz z Dubiny na vrane
Cesta z Hranovnice cez kameňolom je ešte neprejazdná
Cesta z Hranovnice cez kameňolom je ešte neprejazdná
letka pózuje
letka pózuje

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Dubina 4.10.

Príspevok od užívateľa raf3 »

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Ďakujem chalani za dnešnú dvanástku ..... stála za to! (odjazd 09.30 - príjazd 21.30) :wink:
Naposledy upravil/-a raf3 v St Okt 06, 2010 9:11 am, upravené celkom 4 krát.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Dubina 4.10.

Príspevok od užívateľa jaro »

Treba upresnit že Rado neletel rovno dole ale aj zatačal čoby na svahu čiže klzavosť z pol kopca bola "blízka 10".

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Dubina 4.10.

Príspevok od užívateľa Laco »

Bol to pekny den, aj ked co sa tyka lietania, nebolo to celkom to prave orechove... Ako by som to... skratka : Jeden by sa z toho posr...
:oops:

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Re: Dubina 4.10.

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

No, mohli by ste chodit aj skor domov a nie podavat spravy 24h neskor - kto ma tak dlho cakat!

Napísať odpoveď