31.10.2010 Háj

Letové dni 2010
raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

31.10.2010 Háj

Príspevok od užívateľa raf3 »

Nuž dnes bolo na Háji "plno" ..... :wink:
Juraj, Laco, Ivan,ja + 6 krídel, traja PG (štartovali až po nás) a zvozára nám urobil Edo so synom.
Štartoval som prvý a po druhej zatáčke mi trošku stislo, keď ma otočilo proti kopcu a neostávalo nič iné iba pritiahnuť ( do vysielačky som dostal príkaz okamžite pritiahnuť) a tesne pred kopcom som urobil 180 st. zatáčku, odtlačil som, minul konáre, pritiahol a letel som od kopca! Ale počas zatáčky to už vyzeralo .... na stromovačku extendet!
http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2010/12:21
Zvyšok letu už bola len rutina ..... :lol: :lol: :lol:
Ivan štartoval na svojom MAGICu, Juraj na svojom Aerose, Laco na FunFexe.
(dúfam, že som to napísal správne) Laco predviedol na záver špeciálne pristátie na polovičnom brzdiacom padáku a riadením jednou rukou .... ale o tom už všetci zainteresovaní prosím ........ :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 31.10.2010 Háj

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ja som bol dneska na Kojsovke a ohlasovanych 11m/s bolo iba od sedla pod hvezdarnou a vyssie. Do cca 1100 mnm bol iba prijemny juzny vanok maximalne 3m/s ked sa dakde odtrhla termika takze som usudil ze Vam tam asi velmi nefukalo...

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 31.10.2010 Háj

Príspevok od užívateľa Laco »

Veľmi pekný deň, najviac sa mi páčilo, že som rozkladal a skladal v tričku. A keby som si taký zleťál dal v januári to by bolo... :wink:

Napísať odpoveď