6.2.2011 Lada 1st time

Letové dni 2011
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

6.2.2011 Lada 1st time

Príspevok od užívateľa jaro »

Prvýkrát v roku a poniektorí aj prvýkrát na rogale. Ráno SMS Jozef2 ruši po preplesovanej noci lietanie tak sa stretavame pri garaži Jozef1-Balčak ja nový nádejný a aj mladý a dlhonohý Marian.
V PO +1,5st a trha sa oblačnosť mierny JV, od vstupu do Kapušian však hmla a 0 st. Rozkladame vrhame na mariana kvanta nových informácii o rúrach, lanach, uzloch ...a tiež o tom ake ja naše lietanie krasne a ako sme ťažko postihnutí.
Skúšam vranu vo visačke smerom na V. Super, užil som si to 2x, davame Marianovi šancu najprv bez postroja, potom s trakmi, potom hore dole inak super. Pri asi 6tom dobrom behu ho to odlepilo a bol z toho happy.
Prichadza Laco a Miškom a Ivanom. Proste lietame smerom na V o dušu do 14:30. Hmla aj dobrá nálady vydržali. V motoreste nemali dokúpenú tmavu čokoladu tak sme im to naručili aby na buduce bolo čo zjesť.
Asi na mna niekto lezie a moja prvá súčasná zákonitá to nie je. Tak vam prajem pekný večer a Marianovi veľa trpezlivosti aj s nami aj do začiatkov lietania.
Prílohy
06022011426.jpg
06022011427.jpg

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 6.2.2011 Lada 1st time

Príspevok od užívateľa Laco »

Dobre padlo po včerajšom tažkom "valnohromadovom" rokovaní. Vyvenčenie na ten najlepší spôsob.
A tuším že dnes sa na kopci stretli (a aj leteli) najstarší s najmladším slovenskí letuschopní rogalisti.

Napísať odpoveď