13.3.2011 Tokaj

Letové dni 2011
Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

13.3.2011 Tokaj

Príspevok od užívateľa Laco »

Po Mišovom telefonáte typu "už sme na ceste, ideš lietať?" zavážilo to že Tokaj mi dáva 15 min. rezervu. Chvíľu som váhal, silný vietor s Funfexom nejdú dokopy..., ale nakoniec ma Mišo "bstro peregavaríl". Cestou statočne fúkalo, ale dobrá nálada v aute preklenula obavy zo silného vetra. Na kopci fučalo statočne, jeden maďar (Láslo sa volal) na Laminari už bol vo vzduchu a na zemi zopár padáčkarov. Hľadal som dôvody, prečo nemôžem štartovať..., nakoniec som ich nenašiel. Vzduch bol pokojný, nosilo to všade, keď som chcel ísť do predu, tak som trochu pritiahol, keď som sa chcel vrátiť bližšie ku kopcu, tak som povolil hrazdu... Paráda. V duchu ma prepadávala panika, pri pomyslení na nekonečne vzdialenú pristávačku, ale s hazdou "na kolenách" mi GPS neomylne hlásilo rýchlosť voči zemi 10km/h.
Škoda, že som ešte neobliekol Twister, mohol som lietať ako Noro. Ten mal dostupy cez 2500 :lol: :lol: Ten vysielač má asi naozaj svoje čaro.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 13.3.2011 Tokaj

Príspevok od užívateľa Norbert »

Bohuzial tie moje dostupy nie su vplyvom vysielaca ale GPSka odchadzajuceho do vecnych lovist. :(

Napísať odpoveď