Podkonicke Plese 17.4.2011

Letové dni 2011
bohus
Príspevky: 392
Dátum registrácie: Pi Aug 29, 2008 4:52 am
Bydlisko: Slovenska Lupca
Kontaktovať užívateľa:

Podkonicke Plese 17.4.2011

Príspevok od užívateľa bohus »

Ja a D. Kalinka. Povodne sme cheli ist na Martinky, ale web kamera nas odradila mnozstvom noveho snehu. Ako teren c. 2 sme volili Novu Banu, tam zase nie je povoleny vjazd a je tam nova rampa. Zostali len Plese, ale nastastie vietor bol tak slaby, ze sa menil zo vsetkych smerov. Po cca 1 hod cakania to dychlo aj z juhu, tak som nevahal, stupania slabe bolo cca 6/8, az nad dedinou som nasiel nieco vyuzitelne. Pomali som to dotocil do 2500m, a to som este nebol v zakladni. Mraky celkom dobre nosili, ale bolo ich privela, nad golfovym hriskom Tale 7/8, tak som siel radsej smer Brezno a pristal som na overenej luke pri nemocnici. http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2011/12:02" onclick="window.open(this.href);return false;
Dusan K. http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2011/12:40" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil/-a bohus v Ne Apr 17, 2011 11:57 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podkonicke Plese 17.4.2011

Príspevok od užívateľa Chefo »

Bohus ako sa pristava na tej luke? Nieje to prikratke? Inak idu tam teraz stavat kaufland.

bohus
Príspevky: 392
Dátum registrácie: Pi Aug 29, 2008 4:52 am
Bydlisko: Slovenska Lupca
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podkonicke Plese 17.4.2011

Príspevok od užívateľa bohus »

Chefo napísal:Bohus ako sa pristava na tej luke? Nieje to prikratke? Inak idu tam teraz stavat kaufland.
Je to obrovska luka bez drotov. Pristavat mozno na vsetky smery, a naiac keby nieco, hned vdla su odbornici v nemocnici :D

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podkonicke Plese 17.4.2011

Príspevok od užívateľa Chefo »

S tymi odbornikmi by som pomlcal:D:D...ti by ta skorej este viac dokalicili :D. Ono tam su aj nejake vedenia na tej luke ale len popri vrchu + teraz popri kasarnach spilili nejake tie stromy. Pytam sa len kvoli tomu, ze ked budem lietavat uz doma, tak kde je to naidealnejsie s pristatim...dikes :)

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Podkonicke Plese 17.4.2011

Príspevok od užívateľa Laco »

Bohuš, klobúk dole... celé slovensko a priľahlé česko lietalo z (cca) severných kopcov a Ty tak...
A začínam sa obávať o svoje miesto v kultúrnej komisii... Tak básnicky "odbornici v nemocnici" :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podkonicke Plese 17.4.2011

Príspevok od užívateľa jaro »

nese... :evil: my Hugani na nich nedame dopustiť, tych čo nas priviedli tam na svet. :D :D :D

Napísať odpoveď