20.4. Čierna kopa

Letové dni 2011
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

20.4. Čierna kopa

Príspevok od užívateľa jaro »

Noro, Mišo, Duri mi o 10tej nakladaju ftaka na dvorevo firme. Stretame Jarouša a v pohode doražame na kopec. Zatial 10 minut S. potom V a JV na komoru na starom štarte.
Jarouš je hotový a kus netrpezlivo tlači na pilu. Skače, radiom ho dotiahneme 30 m nad štart, potom interval konči a pomaly, pomaly sa yberá pristávať, nakoniec dolu kopcom, všetko zvlada OK.
Kym sa dobalime prichadzaju štyria PG, debatime o RLP TMA PP, chvááálime spoluprácu a akčnosť Edmonda. Myslim že tento rok je medzníkom v tomto komunikačnom rozhraní a určiet aj vdaka Edmondovi.
PG štartuju a pomaly vpravo na rebre sa dvihli 200 m nad kopec, letia smerom na sever, letia, letia smerom na PLavnicu, letia, letia otačaju spať a pristavaju pri Bajerovciach. Ani nezatočili.
PO 20 minutach ide Noro,brusi brusi nič z toho nevydojil. Ja ešte čakam a skačem do studeneho zavanu. Vpravo na rebre niečo je, ostré, netočitelné, osmičkujem potom točim 200 m nad kopec. Letim na juh po hrebeni, velmi ma to tam lakalo. Malé delfinovanie, za krížom nad ,nad našim pra-pra-štartom zo 70tych a 80tych rokov, niečo tu je kusok beriem, je to tak na pol krídla. Odlietam od svahu smer Brezovica, par bublin mi dalo 150 m. Bojujem s fotakom ale nič sa nepodarilo. Rušim plan smer Torysa, idem spat na hreben, hadam ma to potiahne hore. Nepotiahlo, doklzem nad Nora a pristavam.
SLedujeme ešte Miša ako leti na sever a za chvílu pristava pri Bajeovciach.
http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2011/12:11
Prílohy
Kópia – DSCF0377.JPG

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: 20.4. Čierna kopa

Príspevok od užívateľa Michal »

bolo to kratke, ale poucne lietanie

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 20.4. Čierna kopa

Príspevok od užívateľa eduardo »

Miso a v com bolo poucne? Prezrad.

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: 20.4. Čierna kopa

Príspevok od užívateľa Michal »

mohol si sa naucit , ako vylizat kotol :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: 20.4. Čierna kopa

Príspevok od užívateľa Chefo »

Vcera to muselo byt dost inverzne. Ked som kukalna USS tak para z komina isla rovno dolu.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 20.4. Čierna kopa

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Na Tatrách to bolo takto:
http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2011/14:07" onclick="window.open(this.href);return false;
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Napísať odpoveď