13.7.2011 Žilina

Letové dni 2011
Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

13.7.2011 Žilina

Príspevok od užívateľa Indian »

Takze za Brana a Mariana posielam odkaz >

http://flyclub.jecool.net/index.php?page=clanky/cl18" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 13.7.2011 Žilina

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Pekné polietanie, pekné fotečky! Zo záberov usudzujem, že západný start je viac vyčistený, ako si pamätám.
Kto vás vyviezol?
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: 13.7.2011 Žilina

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Vďaka Edmond. Vyviezli sme sa vlastným autom, v resp. zvoz nám robil Milan Štorcel, bývalý rogalista z PD.

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: 13.7.2011 Žilina

Príspevok od užívateľa matoZA »

Brano, klobuk dolu, krasny vykon. Lietalo sa cely tyzden okrem dneska.. a v nedelu sa tam asi nebude dat ani hybat ;)
Moyes Xtralite 147

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 13.7.2011 Žilina

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

V tejto suvislosti mám k všetkým veľkú prosbu - ak máte pekné fotografie zo ZL resp. so ZK za letu, na štarte a počas pristátí a ste ochotní sa o nich podeliť a nenechať si ich iba na harddisku vlastného PC, poskytnite, prosím, tie najvydarenejšie z nich do fotogalérie na stránke http://www.letsflytopoprad.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Zatiaľ ma fotkami štedro kŕmia chlapci paraglidisti.
Fotografie mi môžete posielať na moju e-mailovú adresu (v prípade ochoty spolupracovať telefonicky upresním). Najlepšie neupravené foto, upravím si ich na potrebnú veľkosť 1024x768 sám.
Vopred ďakujem.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: 13.7.2011 Žilina

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Vďaka Maťo, v nedeľu bude na Straníku určite husto. Aj preto pravdepodobne vybehneme na Baske. Neváhajte a poďte s nami! Prípadne Čihoc a v tom prípade si môžete urobiť prelet až domov :wink:
O vývoz bude postarané.
Edmond, na https://picasaweb.google.com/rogaloman" onclick="window.open(this.href);return false; mám viacero záberov z lietania. Ak by sa ti niečo pozdávalo, kľudne si to stiahni.

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: 13.7.2011 Žilina

Príspevok od užívateľa matoZA »

Vyborny napad Brano. Teraz ak bude vsetko hrat budem vsak na letisku v ZA, maju tam L-23, ktora je po odpisani L-13 jedina zachrana na dokoncenie bezmotoroveho vycviku, takze to pojdem vyuzit. Prelet z Baskeho smerom na ZA je vsak dobry napad, juzna situacia by mohla pomoct.
Moyes Xtralite 147

Napísať odpoveď