Pohár Podbrezovej 2011

Letové dni 2011
pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2011

Príspevok od užívateľa pegas »

Noro, tvoja žiadosť ohľadne rekordov bola splnená. Ale nabudúce ti ten IGC záznam nebudem akceptovať. Zožeň si normálne GPS.

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2011

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

OK. vím že to sem napatří. díky za odpovědi. :D
Karel

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Pohár Podbrezovej 2011

Príspevok od užívateľa eduardo »

Kratka chronologia pre tych, ktori stale protestuju a ktorym stale odporucame precitat si FORUM a propozicie, no napriek tomu nerozumeju:
16 augusta dal Marian do fora temu s tymto nadpisom "Stretnutie veteranov". Mimo ineho sa tam pise:" Start na Kralovej Holi ozije aj v tomto, uz 23. rocniku Pohara Podbrezovej. Cielom troch samostatnych sutazi bude samozrejme urcit vitazov." Tato cast v uvode vyvracia mylne nazory ludi , ktori si mysleli, ze sa tam budu porovnavat vtaky, alebo nieco ine
Cast2 :" Do sutaze sa mozu prihlasit piloti s platnym preukazom pilota bez rozdielu veku, s platnou poistkou voci tretim osobam." Tato cast vylucuje akukolvek diskriminaciu.

18. augusta boli Janom Belanom vyvratene akekolvek pochybnosti tych, ktori sa citili byt dotknuti tym, ze nedostali osobne pozvanky. Kedze som dovtedy vahal aj ja, toto ma utvrdilo v tom, ze pojdem a zlanaril som aj Saniho co som potvrdil 19. augusta.

Chlapi ja naozaj verim, ze ste natolko inteligentni ze vsetko chapete, ale ze tieto vase ohrdnute vylevy emocii ohladom Podbrezovej (alebo nazvyte si to ako chcete) tu pisete iba preto aby ste mna, Gaspiho a mozno aj par inych ludi nastvali a pritom si to riadne uzivate.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pohár Podbrezovej 2011

Príspevok od užívateľa jaro »

Edo, šak už neotravuj. POzri ved si pišeme len my čo sme tam boli. Tak vlastne nejde o nič. Mna za sebamrzi len to že keby sme učast na PP nechytsli posledne 2 tyždne mohli sme dať aj tu republiku, mohlo nas byť aj viac, mohli sme byť so ženami a tak. Naozaj tie "protesty" su len kvoli kratkosti času. Howk.

Napísať odpoveď