letové dni na vírniku

robo-b
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Št Okt 23, 2008 4:18 pm

letové dni na vírniku

Príspevok od užívateľa robo-b »

Krásny slnečný deň v spojení s relatívne príjemnou teplotou /okolo 0°C/ a krásne zasneženou krajinou, by bol hriech nevyužiť na polietanie.
Dráha bola zasnežená krásnym prašanom, ale deficit lietania už bol veľký, tak som to riskol. Ale stálo to za to. Síce to na štarte trošku tancovalo,
ale ustáli sme to. Zabudol som poznamenať, za mnou sedel palubný kronikár a fotograf Laco. Aj keď dnes sa zhostil aj inej úlohy, ale o tom napíše sám. Krásna skoro hoďka a pol. Napriek všelijakým výhrevným pomôckam, sme to predsa len rozdelili na dva lety. Teplota bola príjemná len pri pohľade z vyhriatej miestnosti. Relativita je sviňa. Tož odkaz na foto tu:
https://photos.google.com/album/AF1QipP ... Qgu_sfhf-k

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: letové dni na vírniku

Príspevok od užívateľa Laco »

No ako by som zacal...
Ked som fotil, bola taka zima, ze som cvakal len tak, bez toho aby som videl co fotim. (a fotky neviem pozriet ani teraz, hlási mi chybu 404) :D
Tie vyhlady boli dnes uplne nadherne, snehu bolo tak akurat, striebro na stromoch ako z gycovej viancnej rozpravky... Som rad, ze som nezostal pri teplom krbe.

No a to druhe. Ako to povedat slusne. Deti, nikdy si neberte cukriky od cudzieho uja. A rogalisti, pozor na chytanie knipla... :D Pre niekoho by to mohlo byt nebezpecne, az navykove. Poviem inak, je to ine, nie zle, az priam parada, akurat kerovat lietajuce zariadenie okrem ruk aj nohami je pre rogalistu dost scestne... Vnimanie o dost odlisne... ale da sa. A teraz mi je jasne, ze preskolenie na virnik je vlastne nauit sa lietat na novo.

robo-b
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Št Okt 23, 2008 4:18 pm

Re: letové dni na vírniku

Príspevok od užívateľa robo-b »


eatngo
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Pi Júl 17, 2015 11:06 am
Bydlisko: Košice Barca

Re: letové dni na vírniku

Príspevok od užívateľa eatngo »


Napísať odpoveď