Lada 05.05.2012

Letové dni 2012
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Lada 05.05.2012

Príspevok od užívateľa juraj »

Aj napriek neistej predpovedi zvolavam na sobotu vycvikovy den. Podla planu sme to najprv rozlozili na Lade, aby si zaciatocnici basileo a Petr C mohli dat svoju kvantitu a ostatni pokrocili (Dano, Bobo, Vlado) pred planovanym Kamenicakom sa rozlietat. Sucastou vypravy bol aj Ivan, ktory si prisiel napravat posramotene sebavedomie.
Predpoved uplne nevysla, bal som sa prehanok, ktore nas nakoniec obisli, ale vietor bol vacsinu dna podstatne silnejsi, ako hovorila predpoved. Naopak, podla nasho zveda Vlada Vronku, ktory si siel skocit na Kamenicak, tam sice dobre fukalo, ale kvoli predoslej, asi dost vydatnej prehanke, sa nedostal autom hore na luky a svoj start musel zrusit. Takze sme nakoniec zostali na Lade a bol to velmi uspesny den. Zaciatocnici si urobili po 15 startov (na zaver 25 s lety na juznu stranu), Dana sme preskolili do ryby, Boba najprv do buletaku a a potom tiez do ryby a Delty, Mato sa vratil tam, kde bol pred dvomi mesiacmi, Vlado si rutinne odbavil svojich 5 startov. Ivan mi vacsinu dna robil asistenta (vdaka Ivan) a na zaver, ked sa to ukludnilo, si dal niekolko startov s Atlasom, ale hlavne, dostali sme spravu, kde sa nachadza zmiznute kridlo z Kapusanaku.
Prílohy
Cakame na vietor -az ustane
Cakame na vietor -az ustane
Bobo testuje buletak
Bobo testuje buletak
Zaciatocnici basileo a Peter C sa nevedeli lietania nabazit
Zaciatocnici basileo a Peter C sa nevedeli lietania nabazit
basileo po 15. starte
basileo po 15. starte
Dano preskoleny do ryby
Dano preskoleny do ryby
Ivan oddychuje po vyneseni Atlasa
Ivan oddychuje po vyneseni Atlasa

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Lada 05.05.2012

Príspevok od užívateľa Chefo »

Dano, v tej rybe vyzeras bohovsky :D

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: Lada 05.05.2012

Príspevok od užívateľa basileo »

a la PETO
http://www.youtube.com/watch?v=64fWzKi6 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
atlasar <= vranar

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: Lada 05.05.2012

Príspevok od užívateľa basileo »

a la Basileo
http://www.youtube.com/watch?v=lRhiJFjz ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
atlasar <= vranar

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: Lada 05.05.2012

Príspevok od užívateľa basileo »

Musim povedat ze to bol super den, za ktory kazdemu dakujem :wink: Keby som vladal nosit vtaka do kopca tak by som si dal este par letou - ved to je taky super pocit ked to leta...... inac to kridlo ma prinajmensiom tolko rokov ako ja a nepoznam nikoho tak stareho kto by ma posluchal, ale vrana ano?! :) tesim sa na dalsi den.... snad pojdeme este an nieco trochu vacsie ;)
atlasar <= vranar

Napísať odpoveď