Kamenicky hrad 03.06.2012

Letové dni 2012
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Kamenicky hrad 03.06.2012

Príspevok od užívateľa juraj »

Cestou na kopec som mal zmiesane pocity, od KE po PO cely cas fucal cerstvy jz. nad 5 m/s a ja som cestou rozmyslal, ako z tohto vycvikoveho dna so ctou vycuvam. Nebolo to potrebne-pri nasom prichode na Kamenicky hrad fukali hore pohodove tri metriky z jv. takze som dal pokyn na rozkladanie. Kym sa ziaci pripravili, vietor sa stocil na j-jz. a nam prvykrat, odkedy chodime na Kamenicak, fukalo na komoru. Vlado a Palo si dali po 4 starty (Vlado aj s vyfuknutim nad start), Dano 3 starty, Basileo, Jano a Stano (po takmer dvojmesacnej prestavke) po 5 startov z dvoch tretin kopca. Skoda, ze nebol Bobo, mohol si aspon taku polhodinu zasvahovat. Pocasie nefungovalo cely cas, par krat sme museli cakat na spravny smer ale od takej stvrtej to bol velmi slusny jz., ktory k veceru este zosilnoval, takze jediny padackar, ktory sa tam okolo piatej zjavil, to po hodine cakania vzdal. Takze vysledkom je to, ze mame teraz 7 ziakov vycvicenych tak, ze by za normalnych podmienok mali bez akychkolvek problemov zletiet z Haja
Prílohy
na krasne vykosenu luku sa zmesti este spusta rogal...
na krasne vykosenu luku sa zmesti este spusta rogal...
bez pomocnikov by to dnes neslo, Stano drzi Janovi...
bez pomocnikov by to dnes neslo, Stano drzi Janovi...
..a Palo Vladovi :-)
..a Palo Vladovi :-)
nasa zborna - chyba Jano, ktory sa nahlil domov. A kde je Sani (teda Bobo)?
nasa zborna - chyba Jano, ktory sa nahlil domov. A kde je Sani (teda Bobo)?

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kamenicky hrad 03.06.2012

Príspevok od užívateľa basileo »

pekne pekne, len tak dalej a o chvilku budeme mat rozvrh na to kto kedy pojde do vzduchu aby nas tam nebolo prilis vela - slovensko je predsa mala krajina ;)
atlasar <= vranar

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kamenicky hrad 03.06.2012

Príspevok od užívateľa Chefo »

Volako je to vyriedene pri tom aute :). Gratulujem. Chcemvidiet toho vlada ako ho potislo nad start :D

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kamenicky hrad 03.06.2012

Príspevok od užívateľa juraj »

Chefo, ten ubytok je uplne normalny a prirodzeny, v tomto pripade dokonca dost maly. Skutocne si nepamatam, kedy mi po zimnom vycviku chybali tak zufalo vrany ako teraz.

Napísať odpoveď