1.8. Martinky

Letové dni 2012
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

1.8. Martinky

Príspevok od užívateľa jaro »

Trocha pozde ale predsa kratky report.
Štyri rogala na Martinkach, také nebýva. Na kopci sme 11:20 pofukuje do 5 m SV-V. Krasne. Mryka na Fatrách naskakene ale tu ešte nie. Vypadá že to stihame akurat. Padaky na čele s Matovičom sa dvíhajú na konci zjazdovky. Kde sme 12:20 oblečený v šprcke, bežia dole kopcom PG že im niekto pristal na zjazdovke. Dušan poznamenáva že s padákom sa na zjazdovke dá akurát jeb...uť. Mal prevdu. Chalan sa zbadal keď bol medzi lesom, chatami a zjazdovkou. Tak to napáral pri pristáti o drny. Sťažoval sa na bolesti chrbta tak mu volali vrtulnik. Priletel po 25 minutach a kým sa popratal preč mali sme na štarte vic JV až J do 2 m. Aj na padakoch čo ešte stihli štartovať bolo vidno ako to ťaha zboku.
Ja som využil jeden závan spredu ale po dosiahnuti výšky 1 m som asi chytil uplav od padaku predo mnou, alebo ten podrbaný bočný vietor s nulovým gradientom smerom do vzduchu. Tak som sa pekne šúchal po bruchu a hrazdou po 5 cm koberci čučoriednika. Tráva vo výške 35 cm, tá sa mi mihala pondan hlavu, reku aka je vysoká. A keďže očakaávaný nafuk neprišiel seklo to so mnou a prdla mi trapeza pri bočnom otočení. Tak som dolietal.
Taketo koko... s travou sa mi bohovsky vybavujú ale mal som namiesto tohoto zisť 10 m nižšie kde sa terén mierne strmšie lamal, dalo sa tam dlkšie bežať s menším uhlom nábehu, mali sme svoj štand a nemali sme sa jak gavalieri vystupovať PG.
Toto sú teda a fakty zo zbabraneho letoveho dňa. To len aby sa nepovedalo nabudúce.
Prílohy
Kópia – P1030703.JPG

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.8. Martinky

Príspevok od užívateľa pegas »

A ja som ten padák v spodnej časti zjazdovky pozoroval z Vrútok, a hovoril som si, že som ešte nevidel, aby si niekto rozkladal padák na tak debilnom mieste.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.8. Martinky

Príspevok od užívateľa jaro »

:lol: :lol: :lol:

Napísať odpoveď