Haj 4.8.2012

Letové dni 2012
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Haj 4.8.2012

Príspevok od užívateľa juraj »

Nemozem sa cudovat, ze nik z ucastnikov tzv. velkeho lietania sa k tomuto dnu nechce vyjadrovat, ja ale ako instruktor nemozem tento den nespomenut. Nepamatam si, kedy naposledy som z Haja pustal naraz 4 novacikov, ale asi este nikdy. Velmi prijemne ma prekvapili tym, ze nikto z nich na mna nevymyslel ziadnu zaludnost, z ktorej by som mohol dostat infarkt. Naopak, vsetci styria predviedli pri vsetkych 8 pokusoch pohodove, takmer profesionalne starty a slusnu uroven ovladania kridla. Stano Cief dokonca pri prvom starte vletel do termiky a vytocil v dvoch zakrutach nad uroven startoviska a bol by stupal dalej, keby som ho odtial nebol vyhnal. Aj ked som si napokon sam nepolietal, mal som z toho dna velmi dobry pocit. A to mam este dalsich dvoch ziakov na tuto prilezitost dostatocne pripravenych :D Ked k tomuto poctu pripocitam aj Jara Lamera (Chefo, uz na Teba netrpezlivo cakame), pribudnu nam tento rok dohromady 7 ludia schopni lietat z velkeho kopca.
Den sme zakoncili klasicky v Orgovane, kde sa za nami zastavili aj velki piloti: Jaro Sojka, Laco Geci, Miso Gala a Noro Schuller

P.S. Aj ked som robil videa naslepo, z prvych styroch startov existuju a su v pozeratelnej kvalite. Zatial ich mam na HD, azda sa dostanu aj na net :)
P.P.S. Padaky nas malicko pre..toto :(
Prílohy
Uspesni ucastnici dna: zlava Stano, Palo, Bobo a Vlado
Uspesni ucastnici dna: zlava Stano, Palo, Bobo a Vlado

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Haj 4.8.2012

Príspevok od užívateľa Chefo »

Joooj chlapci, tak vam zavidim, ze az :). Tesim sa na vas v septembri. Juraj videa si potom vyzdvihnem, pripadne dones na nejakej SD karte na podbrezovu. A samozrejme blahozelam k prvemu vyssiemu letu a stanovi k termikárčeniu :)

Užívateľov profilový obrázok
Dano
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2011 9:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: Haj 4.8.2012

Príspevok od užívateľa Dano »

A nebola horučava?
ZK-1A

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Re: Haj 4.8.2012

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Jiri, to ti nezabudnem,ze na dalsieho velkeho pilota si zabudol,ktory Vam urobil pozemnu vypomoc! :evil:

Napísať odpoveď